Typ tekstu: Książka
Autor: Nowakowski Zdzisław
Tytuł: TAG 3.1 dla opornych
Rok wydania: 1994
Rok powstania: 1995
klawisza [T] albo [N].

Jak zmienić tytuł rozdziału?

Bez pytania o zgodę TAG nazwał pierwszy rozdział: "ROZDZIAŁ 1". Jakie to banalne. Czy nie można tego zmienić? A przy okazji - ludzie zmieniają poglądy, czy Ty nie mógłbyś zmienić, jeżeli już nie Szefowej, to przynajmniej tytułu rozdziału?
Jasne! Zrób, co następuje:
1. Naciskając klawisze [Strzałka w górę] lub [Strzałka w dół] wskaż rozdział, którego tytuł przestał Ci się podobać.
2. Naciśnij klawisze [F4], [F4] (odpowiada to poleceniu Hierarchia |Zmień tytuł z menu programu) - na ekranie pojawi się pole dialogu z dotychczasową nazwą wybranego rozdziału.
3. Wpisz nowy tytuł rozdziału i potwierdź decyzję naciśnięciem
klawisza [T] albo [N].<br><br>Jak zmienić tytuł rozdziału?<br><br>Bez pytania o zgodę TAG nazwał pierwszy rozdział: "ROZDZIAŁ 1". Jakie to banalne. Czy nie można tego zmienić? A przy okazji - ludzie zmieniają poglądy, czy Ty nie mógłbyś zmienić, jeżeli już nie Szefowej, to przynajmniej tytułu rozdziału?<br>Jasne! Zrób, co następuje:<br>1. Naciskając klawisze [Strzałka w górę] lub [Strzałka w dół] wskaż rozdział, którego tytuł przestał Ci się podobać.<br>2. Naciśnij klawisze [F4], [F4] (odpowiada to poleceniu Hierarchia |Zmień tytuł z menu programu) - na ekranie pojawi się pole dialogu z dotychczasową nazwą wybranego rozdziału.<br>3. Wpisz nowy tytuł rozdziału i potwierdź decyzję naciśnięciem
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego