Nr: 01.19 (15)
ponadtrzygodzinne treningi i wyrzucił z zespołu Briana Greena. Niewiele to pomogło.
KRZYSZTOF ŚWIERCZ

Podzielona kadra
Od trzeciego seta siatkarki Nafty świetnie grały w obronie. Skutecznymi blokami popisywała się Katarzyna Skowrońska (20 l.)
- Nawet zwycięstwo 3:0 nie cieszyłoby tak, jak to wczorajsze 3:2 - mówi Agata Karczmarzewska (26 l.) z Nafty Piła. Jej zespół pokonał mistrzynie Polski, zespół BKS-u Stali Bielsko-Biała.
Miesiąc przerwy w rozgrywkach ligowych zrobił swoje. Ponad 1800 kibiców w Pile przyszło obejrzeć mecz na szczycie. Po obu stronach siatki wystąpiły gwiazdy reprezentacji Polski. I po pierwszych dwóch setach lepsze były bielszczanki z Aleksandrą Przybysz, Agatą Mróz
ponadtrzygodzinne treningi i wyrzucił z zespołu Briana Greena. Niewiele to pomogło.<br>&lt;au&gt;KRZYSZTOF ŚWIERCZ&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Podzielona kadra&lt;/&gt;<br>&lt;intro&gt;Od trzeciego seta siatkarki Nafty świetnie grały w obronie. Skutecznymi blokami popisywała się Katarzyna Skowrońska (20 l.)&lt;/&gt;<br>&lt;q&gt;- Nawet zwycięstwo 3:0 nie cieszyłoby tak, jak to wczorajsze 3:2&lt;/&gt; - mówi Agata Karczmarzewska (26 l.) z Nafty Piła. Jej zespół pokonał mistrzynie Polski, zespół BKS-u Stali Bielsko-Biała.<br>Miesiąc przerwy w rozgrywkach ligowych zrobił swoje. Ponad 1800 kibiców w Pile przyszło obejrzeć mecz na szczycie. Po obu stronach siatki wystąpiły gwiazdy reprezentacji Polski. I po pierwszych dwóch setach lepsze były bielszczanki z Aleksandrą Przybysz, Agatą Mróz