Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 11
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
tego dzieła. Film jest gorzko-słodki, jak zwykle, gdy prawdziwie i bez upiększeń przedstawia się relacje dziecko-dorośli. Znakomity obraz, który już dziś można zaliczyć do klasyki.

Metallica "S&M"
Nie pierwszy w dziejach rocka eksperyment polegający na połączeniu orkiestry symfonicznej i zespołu rockowego, za to jeden z bardziej udanych. Najciekawsze utwory metalowej grupy oprawili w symfoniczne brzmienie filharmonicy z San Francisco pod kierunkiem Michaela Kamena, dyrygenta i kompozytora. Znakomita praca kamer i świetny dźwięk dają iluzję uczestnictwa w tym koncercie.

Wyclef Jean "2 Sides II a Book"
Richard Ashcroft "Alone With Everybody"
Dwóch liderów popularnych grup decyduje się na wydanie
tego dzieła. Film jest gorzko-słodki, jak zwykle, gdy prawdziwie i bez upiększeń przedstawia się relacje dziecko-dorośli. Znakomity obraz, który już dziś można zaliczyć do klasyki. <br><br>Metallica "S&amp;M" <br>Nie pierwszy w dziejach rocka eksperyment polegający na połączeniu orkiestry symfonicznej i zespołu rockowego, za to jeden z bardziej udanych. Najciekawsze utwory metalowej grupy oprawili w symfoniczne brzmienie filharmonicy z San Francisco pod kierunkiem Michaela Kamena, dyrygenta i kompozytora. Znakomita praca kamer i świetny dźwięk dają iluzję uczestnictwa w tym koncercie.<br><br>Wyclef Jean "2 Sides II a Book"<br>Richard Ashcroft "Alone With Everybody" <br>Dwóch liderów popularnych grup decyduje się na wydanie
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego