Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 11
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
tego dzieła. Film jest gorzko-słodki, jak zwykle, gdy prawdziwie i bez upiększeń przedstawia się relacje dziecko-dorośli. Znakomity obraz, który już dziś można zaliczyć do klasyki.

Metallica "S&M"
Nie pierwszy w dziejach rocka eksperyment polegający na połączeniu orkiestry symfonicznej i zespołu rockowego, za to jeden z bardziej udanych. Najciekawsze utwory metalowej grupy oprawili w symfoniczne brzmienie filharmonicy z San Francisco pod kierunkiem Michaela Kamena, dyrygenta i kompozytora. Znakomita praca kamer i świetny dźwięk dają iluzję uczestnictwa w tym koncercie.

Wyclef Jean "2 Sides II a Book"
Richard Ashcroft "Alone With Everybody"
Dwóch liderów popularnych grup decyduje się na wydanie
tego dzieła. Film jest gorzko-słodki, jak zwykle, gdy prawdziwie i bez upiększeń przedstawia się relacje dziecko-dorośli. Znakomity obraz, który już dziś można zaliczyć do klasyki. <br><br>Metallica "S&amp;M" <br>Nie pierwszy w dziejach rocka eksperyment polegający na połączeniu orkiestry symfonicznej i zespołu rockowego, za to jeden z bardziej udanych. Najciekawsze utwory metalowej grupy oprawili w symfoniczne brzmienie filharmonicy z San Francisco pod kierunkiem Michaela Kamena, dyrygenta i kompozytora. Znakomita praca kamer i świetny dźwięk dają iluzję uczestnictwa w tym koncercie.<br><br>Wyclef Jean "2 Sides II a Book"<br>Richard Ashcroft "Alone With Everybody" <br>Dwóch liderów popularnych grup decyduje się na wydanie
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe słowo roku 2019

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe słowo roku 2019. 
Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!

Pobierz bezpłatny e-book
„Pułapki ortografii"
prof. Jerzego Bralczyka!

Uwaga, do ebooka zostały dołączone informacje handlowe w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, toteż jego zamówienie wymaga wyrażenia poniższych zgód.

Wyślij

Weź udział w akcji „Młodzieżowe słowo roku 2019” i odbierz darmowy e-book!