Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 46
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
złamania nogi i innych obrażeń. Do wypadku doszło 9 listopada po godz. ósmej rano.
Przestraszył ich mundur. 9 listopada wieczorem nieustaleni sprawcy dokonali kradzieży fiata 126p w Rzepiskach. Uciekając tym samochodem, zobaczyli w Jurgowie pełniących służbę funkcjonariuszy Straży Granicznej. Złodzieje, obawiając się zatrzymania do kontroli drogowej, porzucili "malucha" i zbiegli.
Nieuczciwi klienci. W miniony piątek właściciel hurtowni z materiałami budowlanymi poinformował policję, że został oszukany przez swoich klientów. Osoby te dokonywały zakupów różnych materiałów na tzw. przedłużony termin płatności. Mimo wielu ponagleń i monitów, nabywcy nie chcieli uregulować należności. Hurtownik ocenił swoje straty na ok. 15 tys. zł.
Okazja czyni złodzieja
złamania nogi i innych obrażeń. Do wypadku doszło 9 listopada po godz. ósmej rano.<br>Przestraszył ich mundur. 9 listopada wieczorem nieustaleni sprawcy dokonali kradzieży fiata 126p w Rzepiskach. Uciekając tym samochodem, zobaczyli w Jurgowie pełniących służbę funkcjonariuszy Straży Granicznej. Złodzieje, obawiając się zatrzymania do kontroli drogowej, porzucili "malucha" i zbiegli.<br>Nieuczciwi klienci. W miniony piątek właściciel hurtowni z materiałami budowlanymi poinformował policję, że został oszukany przez swoich klientów. Osoby te dokonywały zakupów różnych materiałów na tzw. przedłużony termin płatności. Mimo wielu ponagleń i monitów, nabywcy nie chcieli uregulować należności. Hurtownik ocenił swoje straty na ok. 15 tys. zł.<br>Okazja czyni złodzieja
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego