Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 07
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
Iwona,19 lat, studentka


Nie:
Ufam swojemu chłopakowi i jestem pewna, że mamy takie same cele. Mimo to na pewno nie zdałabym się tylko na niego w sprawie antykoncepcji. Wolę mieć pewność, że sama wszystkiego dopilnowałam i nie stresować się dodatkowo.
Agnieszka, 23 lata, sekretarka

Czy powierzyłabym antykoncepcję swojemu chłopakowi?
Nigdy w życiu. Kaśka, 19 lat, studentka

Nic z tego. Biorę tabletki od 4 lat i wiem, jak łatwo jest zapomnieć wziąć jedną z nich. I nie wystarczą tu nawet dobre chęci mojego chłopaka - po prostu nie wierzę, by był na tyle skoncentrowany i uważny.
Ada, 26 lat, lektorka

Wolę sama
Iwona,19 lat, studentka<br><br><br>Nie:<br>Ufam swojemu chłopakowi i jestem pewna, że mamy takie same cele. Mimo to na pewno nie zdałabym się tylko na niego w sprawie antykoncepcji. Wolę mieć pewność, że sama wszystkiego dopilnowałam i nie stresować się dodatkowo.<br>Agnieszka, 23 lata, sekretarka<br><br>Czy powierzyłabym antykoncepcję swojemu chłopakowi?<br>Nigdy w życiu. Kaśka, 19 lat, studentka<br><br>Nic z tego. Biorę tabletki od 4 lat i wiem, jak łatwo jest zapomnieć wziąć jedną z nich. I nie wystarczą tu nawet dobre chęci mojego chłopaka - po prostu nie wierzę, by był na tyle skoncentrowany i uważny.<br>Ada, 26 lat, lektorka<br><br>Wolę sama
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego