Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 9/03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
będą rywalizowali na mamuciej skoczni w Planicy.
(Metropol)Generał Pinochet odpowie za zbrodnie

CHILE Sąd apelacyjny zatwierdził decyzję podjętą przez sędziego Juana Guzmana Tapię o postawieniu generała Augusto Pinocheta w stan oskarżenia.
Były dyktaktor będzie odpowiadał za zbrodnie popełnione w 1973 r. na działaczach opozycji.
(PAP)Obywatel skarży na majestat

Ogrom nieszczęść, jaki niesie za sobą aktywność prokuratury, jest niezmierny. Nie wiem, jak Czytelnicy, ale akurat ja mam na sumieniu kilkanaście okropnych przewinień, chociażby z ostatniego miesiąca."
Mirosław Prandota
patrz str. 6Polska: Małysz Europy

Skok do Unii trwa chwilę, ale przygotowania zajmują wiele lat

Warszawa Wczoraj przebywał w Warszawie z
będą rywalizowali na mamuciej skoczni w Planicy.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(Metropol)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Generał Pinochet odpowie za zbrodnie&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;CHILE&lt;/&gt; Sąd apelacyjny zatwierdził decyzję podjętą przez sędziego Juana Guzmana Tapię o postawieniu generała Augusto Pinocheta w stan oskarżenia. <br>Były dyktaktor będzie odpowiadał za zbrodnie popełnione w 1973 r. na działaczach opozycji.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Obywatel skarży na majestat&lt;/&gt;<br><br>Ogrom nieszczęść, jaki niesie za sobą aktywność prokuratury, jest niezmierny. Nie wiem, jak Czytelnicy, ale akurat ja mam na sumieniu kilkanaście okropnych przewinień, chociażby z ostatniego miesiąca."&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;Mirosław Prandota&lt;/&gt;<br>patrz str. 6<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Polska: Małysz Europy&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Skok do Unii trwa chwilę, ale przygotowania zajmują wiele lat&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Warszawa&lt;/&gt; Wczoraj przebywał w Warszawie z
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego