Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy książek
Rok: 2003
jeszcze dziś. Możesz stać się szczęśliwym posiadaczem jednego ze 111 telewizorów marki Grunding!
Forma i fantazja
Czy chcieliby Państwo otrzymać fantastyczne prezenty?
Szanowni Państwo!
Jeśli zgodzą się Państwo ze mną, że nasze domy i mieszkania mogłyby być jeszcze piękniejsze i wygodniejsze to Forma i fantazja jest kolekcja właśnie dla Państwa!
Paczka Powitalna z serii Forma i fantazja o wartości 100,00 zł jest już dla Państwa zarezerwowana! Zapłacą Państwo tylko koszty pakowania i wysyłki - 9,95 zł.
Paczka Powitalna zawiera:
- 24 karty z serii Forma i fantazja
- 3 praktyczne szablony
- komplet 9 kolorowych przekładek do kart
- elegancki segregator
Jeśli na zdrapce
jeszcze dziś. Możesz stać się szczęśliwym posiadaczem jednego ze 111 telewizorów marki &lt;name type="prod"&gt;Grunding&lt;/&gt;!<br>&lt;tit&gt;Forma i fantazja&lt;/&gt;<br>Czy chcieliby Państwo otrzymać fantastyczne prezenty?<br>Szanowni Państwo!<br>Jeśli zgodzą się Państwo ze mną, że nasze domy i mieszkania mogłyby być jeszcze piękniejsze i wygodniejsze to &lt;tit&gt;Forma i fantazja&lt;/&gt; jest kolekcja właśnie dla Państwa!<br>Paczka Powitalna z serii &lt;tit&gt;Forma i fantazja&lt;/&gt; o wartości 100,00 zł jest już dla Państwa zarezerwowana! Zapłacą Państwo tylko koszty pakowania i wysyłki - 9,95 zł.<br>Paczka Powitalna zawiera:<br>- 24 karty z serii &lt;tit&gt;Forma i fantazja&lt;/&gt;<br>- 3 praktyczne szablony<br>- komplet 9 kolorowych przekładek do kart<br>- elegancki segregator<br>Jeśli na zdrapce
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego