Typ tekstu: Książka
Autor: Oprzędkiewicz Janusz, Stolarski Bolesław
Tytuł: Komputerowe monitorowanie niezawodności samochodów
Rok: 2000
niezbędnych do monitorowania niezawodności samochodów.

2 MODUŁY FUNKCJI CIĄGŁYCH DO MONITOROWANIA W KMNST
Monitorowanie i prognozowanie w KMNST odbywa się z zastosowaniem bogatego zestawu funkcji ciągłych, ostrych i rozmytych.
W dużym skrócie pokażemy te funkcje. Pełny opis jest zawarty w pracy [13 i 14]. Moduł ten jest oznaczony jako PAMP (Pakiet Algorytmów Monitorowania i Prognozowania). Moduł PAMP zawiera 16 procedur stosowanych do identyfikacji modeli uszkodzeń elementów oraz do prognozowania uszkodzeń elementów zgodnie z określonym modelem.
Nazwy procedur są tworzone w następujący sposób: prefix określający typ algorytmu, np.

Następujące procedury są funkcjami przeciążonymi :


Funkcja przeciążona może wykonać następujące trzy zadania:
1. Identyfikację
niezbędnych do monitorowania niezawodności samochodów. <br><br>&lt;tit&gt;2 MODUŁY FUNKCJI CIĄGŁYCH DO MONITOROWANIA W KMNST&lt;/&gt;<br>Monitorowanie i prognozowanie w KMNST odbywa się z zastosowaniem bogatego zestawu funkcji ciągłych, ostrych i rozmytych. <br>W dużym skrócie pokażemy te funkcje. Pełny opis jest zawarty w pracy [13 i 14]. Moduł ten jest oznaczony jako PAMP (Pakiet Algorytmów Monitorowania i Prognozowania). Moduł PAMP zawiera 16 procedur stosowanych do identyfikacji modeli uszkodzeń elementów oraz do prognozowania uszkodzeń elementów zgodnie z określonym modelem. <br>Nazwy procedur są tworzone w następujący sposób: prefix określający typ algorytmu, np. &lt;gap&gt;<br><br>Następujące procedury są funkcjami przeciążonymi &lt;gap&gt;:<br>&lt;gap&gt;<br><br>Funkcja przeciążona może wykonać następujące trzy zadania:<br>1. Identyfikację
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego