Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: Idea mobile
Rok: 2003
użytkowników. Obecnie z liczbą 4,5 mln klientów posiadamy około 1/3 udziałów w rynku GSM w Polsce. Jesteśmy najchętniej wybieranym przez Polaków operatorem telefonii komórkowej.
Cieszymy się, że tak wysoko ocen i l i Państwo nasze nowe usługi i oferty wprowadzone w 2002 roku, jak m.in.: Pakiet DoMowy, Pakiet dla Małych Firm, InterOptima, 1-sekundowe naliczanie połączeń (Sekunda, Sekunda Pro) oraz nowy serwis idea.pl z rozszerzoną funkcjonalnością dla użytkowników (portal, multidostępowy i konto pocztowe mBox) , usługi oparte na G P RS i wiele innych, których w tym miejscu nie sposób wymienić.
W roku 2003 planujemy równie dynamiczny rozwój
użytkowników. Obecnie z liczbą 4,5 mln klientów posiadamy około 1/3 udziałów w rynku GSM w Polsce. Jesteśmy najchętniej wybieranym przez Polaków operatorem telefonii komórkowej.<br>Cieszymy się, że tak wysoko ocen i l i Państwo nasze nowe usługi i oferty wprowadzone w 2002 roku, jak m.in.: Pakiet DoMowy, Pakiet dla Małych Firm, InterOptima, 1-sekundowe naliczanie połączeń (Sekunda, Sekunda Pro) oraz nowy serwis idea.pl z rozszerzoną funkcjonalnością dla użytkowników (portal, &lt;orig&gt;multidostępowy&lt;/&gt; i konto pocztowe &lt;orig&gt;mBox&lt;/&gt;) , usługi oparte na G P RS i wiele innych, których w tym miejscu nie sposób wymienić.<br>W roku 2003 planujemy równie dynamiczny rozwój
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego