Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Poznaj swój kraj
Nr: 10
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1993
zrozumienie istoty pojedyńczych zjawisk i znaczenia konkretnych obiektów. Po lekturze tych mądrych publikacji ułożą się one w pasjonującą i ciągle frapującą całość. Do dolnośląskiej tematyki wrócimy w przyszłym roku. Będziemy wówczas prezentować Opole i Brzeg, Górę Świętej Anny i problemy tych ziem.
Życzymy Naszym Czytelnikom, aby wybierając się na zwiedzanie "Panoramy Racławickiej" lub jedną z licznych, wspaniałych wrocławskich imprez muzycznych, zdecydowali się na spacer po Starówce lub dłuższą wyprawę po starych śląskich grodach. I aby swoich penetracji nie ograniczyli do oglądania ciekawych pamiątek architektonicznych i technicznych.
Redakcja

ODRA W POLSKIEJ LITERATURZE I FOLKLORZE
Osadnikom, którzy w drugiej połowie lat czterdziestych przybywali nad
zrozumienie istoty &lt;orig&gt;pojedyńczych&lt;/&gt; zjawisk i znaczenia konkretnych obiektów. Po lekturze tych mądrych publikacji ułożą się one w pasjonującą i ciągle frapującą całość. Do dolnośląskiej tematyki wrócimy w przyszłym roku. Będziemy wówczas prezentować Opole i Brzeg, Górę Świętej Anny i problemy tych ziem.<br>Życzymy Naszym Czytelnikom, aby wybierając się na zwiedzanie "Panoramy Racławickiej" lub jedną z licznych, wspaniałych wrocławskich imprez muzycznych, zdecydowali się na spacer po Starówce lub dłuższą wyprawę po starych śląskich grodach. I aby swoich penetracji nie ograniczyli do oglądania ciekawych pamiątek architektonicznych i technicznych.<br>&lt;au&gt;Redakcja&lt;/&gt; &lt;page nr=1&gt;&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;ODRA W POLSKIEJ LITERATURZE I FOLKLORZE&lt;/&gt;<br>&lt;intro&gt;&lt;gap&gt; Osadnikom, którzy w drugiej połowie lat czterdziestych przybywali nad
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego