Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 06.13
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
jako parlamentarzysta widzi potrzebę ingerencji w prawo prasowe, przywrócenia jakiejś formy cenzury, oburzył się: - Państwo mnie obrażacie!
Poseł zapowiedział złożenie do prokuratury doniesienia w sprawie szerzenia treści neonazistowskich za pośrednictwem drukarni Lubpressu.

Taaakie buty

Klient narzeka na jakość sportowych butów, właściciel zielonogórskiego sklepu odpowiada, że reklamujący niepotrzebnie wyprał obuwie.
Dariusz Piorun w zielonogórskim sklepie Kian-Sport kupił adidasy dla syna. Reklamował je cztery razy, bo podeszwa się odklejała. - Tyle kleju w nią już nalali, że jest chyba o numer większa niż wierzch buta - wścieka się. Nie chce przyjąć propozycji rabatu, chce dostać nową parę butów. W kupionych w tych samym sklepie
jako parlamentarzysta widzi potrzebę ingerencji w prawo prasowe, przywrócenia jakiejś formy cenzury, oburzył się: - Państwo mnie obrażacie! <br>Poseł zapowiedział złożenie do prokuratury doniesienia w sprawie szerzenia treści neonazistowskich za pośrednictwem drukarni Lubpressu.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;&lt;tit&gt;Taaakie buty&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Klient narzeka na jakość sportowych butów, właściciel zielonogórskiego sklepu odpowiada, że reklamujący niepotrzebnie wyprał obuwie.&lt;/&gt; <br>Dariusz Piorun w zielonogórskim sklepie Kian-Sport kupił adidasy dla syna. Reklamował je cztery razy, bo podeszwa się odklejała. - Tyle kleju w nią już nalali, że jest chyba o numer większa niż wierzch buta - wścieka się. Nie chce przyjąć propozycji rabatu, chce dostać nową parę butów. W kupionych w tych samym sklepie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego