Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 07.05
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Puszczę Augustowską oraz obrzeża Narwiańskiego Parku Narodowego, Puszczy Knyszyńskiej i Wigierskiego Parku Narodowego.


Wyciek amoniaku w zakładach drobiarskich

Kilka kilogramów amoniaku wyciekło w sobotę z instalacji chłodniczej w zakładach drobiarskich w Solcu Kujawskim koło Bydgoszczy. Poparzony został jeden z pracowników. Chemikalia zneutralizowali strażacy z jednostki ratownictwa chemicznego.


Śmierć od pioruna

Piorun zabił w sobotę 52-letniego rybaka z Gdańska. Zginął podczas połowu, około 150 metrów od brzegu, niedaleko przystani rybackiej w Sopocie. Na kutrze znajdował się jeszcze jeden rybak, któremu nic się nie stało.


Wpadła wytwórnia fałszywych dokumentów

Tysiące fałszywych i oryginalnych dokumentów znaleźli policjanci w jednym z mieszkań we Wrocławiu
Puszczę Augustowską&lt;/&gt; oraz obrzeża &lt;name type="place"&gt;Narwiańskiego Parku Narodowego&lt;/&gt;, &lt;name type="place"&gt;Puszczy Knyszyńskiej&lt;/&gt; i &lt;name type="place"&gt;Wigierskiego Parku Narodowego&lt;/&gt;.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div1&gt;<br>&lt;tit&gt;Wyciek amoniaku w zakładach drobiarskich&lt;/&gt;<br><br>Kilka kilogramów amoniaku wyciekło w sobotę z instalacji chłodniczej w zakładach drobiarskich w &lt;name type="place"&gt;Solcu Kujawskim&lt;/&gt; koło &lt;name type="place"&gt;Bydgoszczy&lt;/&gt;. Poparzony został jeden z pracowników. Chemikalia zneutralizowali strażacy z jednostki ratownictwa chemicznego.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div1&gt;<br>&lt;tit&gt;Śmierć od pioruna&lt;/&gt;<br><br>Piorun zabił w sobotę 52-letniego rybaka z &lt;name type="place"&gt;Gdańska&lt;/&gt;. Zginął podczas połowu, około 150 metrów od brzegu, niedaleko przystani rybackiej w &lt;name type="place"&gt;Sopocie&lt;/&gt;. Na kutrze znajdował się jeszcze jeden rybak, któremu nic się nie stało.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div1&gt;<br>&lt;tit&gt;Wpadła wytwórnia fałszywych dokumentów&lt;/&gt;<br><br>Tysiące fałszywych i oryginalnych dokumentów znaleźli policjanci w jednym z mieszkań we &lt;name type="place"&gt;Wrocławiu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego