Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 13 / 14
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
Wierchach. Prawdopodobnie powalone drzewa i zapadający zmrok sprawiły, że zgubił szlak. Wyczerpany szukaniem drogi usiadł pod drzewem, żeby odpocząć i zasnął, żeby się już nigdy nie obudzić.
Janusz KapłonSzkolenie w Chochołowskiej

Od 24 do 28 marca w Dolinie Chochołowskiej odbyło się szkolenie psów lawinowych. Oprócz Bajera, Blacka, Draka i Pioruna - psów TOPR-u, w szkoleniu wzięły udział dwa psy ze Słowacji, które przyjechały razem ze swoimi przewodnikami.
Szkoleniem psów na lawinisku kierował jeden z najlepszych specjalistów w tej dziedzinie, ratownik Horskiej Služby - Stefan Zawadzki, który dobrze ocenił umiejętności psów TOPR.
Przez cztery dni trwania kursu psy poszukiwały w
Wierchach. Prawdopodobnie powalone drzewa i zapadający zmrok sprawiły, że zgubił szlak. Wyczerpany szukaniem drogi usiadł pod drzewem, żeby odpocząć i zasnął, żeby się już nigdy nie obudzić.<br>&lt;au&gt;Janusz Kapłon&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Szkolenie w Chochołowskiej&lt;/tit&gt;<br><br>Od 24 do 28 marca w Dolinie Chochołowskiej odbyło się szkolenie psów lawinowych. Oprócz Bajera, Blacka, Draka i Pioruna - psów TOPR-u, w szkoleniu wzięły udział dwa psy ze Słowacji, które przyjechały razem ze swoimi przewodnikami.<br>Szkoleniem psów na lawinisku kierował jeden z najlepszych specjalistów w tej dziedzinie, ratownik Horskiej Slu&#158;by - Stefan Zawadzki, który dobrze ocenił umiejętności psów TOPR.<br>Przez cztery dni trwania kursu psy poszukiwały w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego