Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 9
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
okazała się, delikatnie mówiąc, niezbyt udana.
W lipcu na nasze duże ekrany wszedł film Rona Howarda "EDtv", który jest kolejnym ważnym wydarzeniem w karierze Matthew. Reżyser zdecydował się zatrudnić McConaugheya po obejrzeniu "Dazed and Confused".
- O powierzeniu mu roli zdecydował dodatkowo incydent, który miał miejsce w moim biurze - opowiadał Howard. - Podczas naszej rozmowy McConaughey wylał coca-colę na biurko i zamiast zwyczajnie wytrzeć ją chusteczką - po prostu ją spił. To zabawny, szalony facet. Właśnie takiej osoby szukaliśmy do filmu, który jest komedią o życiu.

Sukces w ciągu weekendu
"EDtv" to rzeczywiście trochę zabawna, a trochę dająca do myślenia opowieść o tym
okazała się, delikatnie mówiąc, niezbyt udana. <br>W lipcu na nasze duże ekrany wszedł film Rona Howarda "EDtv", który jest kolejnym ważnym wydarzeniem w karierze Matthew. Reżyser zdecydował się zatrudnić McConaugheya po obejrzeniu "Dazed and Confused". <br>- O powierzeniu mu roli zdecydował dodatkowo incydent, który miał miejsce w moim biurze - opowiadał Howard. - Podczas naszej rozmowy McConaughey wylał coca-colę na biurko i zamiast zwyczajnie wytrzeć ją chusteczką - po prostu ją spił. To zabawny, szalony facet. Właśnie takiej osoby szukaliśmy do filmu, który jest komedią o życiu.<br><br>Sukces w ciągu weekendu<br>"EDtv" to rzeczywiście trochę zabawna, a trochę dająca do myślenia opowieść o tym
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego