Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.10 (8)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
głowili się, jak ratować SLD i rząd przed kompletną kompromitacją. - Bez roszad personalnych się nie da - nie kryli uczestnicy nocnej dyskusji Andrzej Celiński i Józef Oleksy. Ale o szczegółach żaden nie pisnął ani słowa. Nam udało się ustalić, że na pierwszy ogień pójdzie szef NFZ. Kolejnym ma być wicepremier Marek Pol, ale o tym Miller ma jeszcze rozmawiać ze swoimi zastępcami w najbliższą środę.
Panasa krytykują już nawet posłowie SLD. W mieście premiera - Łodzi, zapisał się jako najgorszy prezydent. Ale właśnie dzięki znajomości z Millerem 7 października objął fotel szefa NFZ.
Lekarze od początku ostrzegali go, że nie będą mogli leczyć
głowili się, jak ratować &lt;name type="org"&gt;SLD&lt;/&gt; i rząd przed kompletną kompromitacją. &lt;q&gt;- Bez roszad personalnych się nie da&lt;/&gt; - nie kryli uczestnicy nocnej dyskusji &lt;name type="person"&gt;Andrzej Celiński&lt;/&gt; i &lt;name type="person"&gt;Józef Oleksy&lt;/&gt;. Ale o szczegółach żaden nie pisnął ani słowa. Nam udało się ustalić, że na pierwszy ogień pójdzie szef &lt;name type="org"&gt;NFZ&lt;/&gt;. Kolejnym ma być wicepremier &lt;name type="person"&gt;Marek Pol&lt;/&gt;, ale o tym &lt;name type="person"&gt;Miller&lt;/&gt; ma jeszcze rozmawiać ze swoimi zastępcami w najbliższą środę.<br>&lt;name type="person"&gt;Panasa&lt;/&gt; krytykują już nawet posłowie &lt;name type="org"&gt;SLD&lt;/&gt;. W mieście premiera - &lt;name type="place"&gt;Łodzi&lt;/&gt;, zapisał się jako najgorszy prezydent. Ale właśnie dzięki znajomości z &lt;name type="person"&gt;Millerem&lt;/&gt; 7 października objął fotel szefa &lt;name type="org"&gt;NFZ&lt;/&gt;.<br>Lekarze od początku ostrzegali go, że nie będą mogli leczyć
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego