Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.04 (3)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
w tym sezonie fatalnie. We wszystkich klasyfikacjach bramkarzy Bundesligi zajmuje miejsce na szarym końcu. Doszło nawet do tego, że kibice Herthy zaczęli wywieszać transparenty, na których domagają się odejścia Kiralya.
Dudek zainteresował się propozycją do tego stopnia, że oznajmił, iż będzie teraz kibicował Hercie.
- Mam nadzieję, że nie spadną - powiedział Polak.
Jest na to duża szansa, bo menedżer Herthy zapowiada przed rundą wiosenną wielkie wzmocnienia. Nowy trener Hans Mayer prawdopodobnie będzie dysponować dwoma nowymi gwiazdorami - Finem Mikaelem Forsselem z Birmingham i Marokańczykiem Mustaphą Hadjim z Aston Villi.
- Na pewno się utrzymamy - obiecał Hoeness.
Menedżer Dudka Jan De Zeeuw nie wierzy jednak
w tym sezonie fatalnie. We wszystkich klasyfikacjach bramkarzy Bundesligi zajmuje miejsce na szarym końcu. Doszło nawet do tego, że kibice Herthy zaczęli wywieszać transparenty, na których domagają się odejścia Kiralya.<br>Dudek zainteresował się propozycją do tego stopnia, że oznajmił, iż będzie teraz kibicował Hercie.<br>&lt;q&gt;- Mam nadzieję, że nie spadną&lt;/&gt; - powiedział Polak.<br>Jest na to duża szansa, bo menedżer Herthy zapowiada przed rundą wiosenną wielkie wzmocnienia. Nowy trener Hans Mayer prawdopodobnie będzie dysponować dwoma nowymi gwiazdorami - Finem Mikaelem Forsselem z Birmingham i Marokańczykiem Mustaphą Hadjim z Aston Villi.<br>&lt;q&gt;- Na pewno się utrzymamy&lt;/&gt; - obiecał Hoeness.<br>Menedżer Dudka Jan De Zeeuw nie wierzy jednak
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego