Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.02 (1)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
na uściskach. Czas znieść wizy!
Gdy prezydent Kwaśniewski wyląduje w Waszyngtonie, w USA trwać będzie wielka debata na temat zmian w prawie dla imigrantów. Tydzień wcześniej zaproponuje je oficjalnie George Bush. Nasz prezydent musi zrobić wszystko, by proponowane przez Busha, ponoć najważniejsze od 20 lat zmiany w prawie, rzeczywiście pomogły Polakom szukającym pracy w Ameryce.
Ale to tylko jedno z zadań. Wizyta naszego prezydenta powinna być poświęcona temu, by wizy do USA zostały całkowicie zniesione. I to jak najszybciej!
Prezydent ma w ręku rezolucję Sejmu RP, w której jednogłośnie parlamentarzyści zwracają się do rządu USA z prośbą o anulowanie obowiązku wizowego
na uściskach. Czas znieść wizy!&lt;/&gt;<br>Gdy prezydent &lt;name type="person"&gt;Kwaśniewski&lt;/&gt; wyląduje w &lt;name type="place"&gt;Waszyngtonie&lt;/&gt;, w &lt;name type="place"&gt;USA&lt;/&gt; trwać będzie wielka debata na temat zmian w prawie dla imigrantów. Tydzień wcześniej zaproponuje je oficjalnie &lt;name type="person"&gt;George Bush&lt;/&gt;. Nasz prezydent musi zrobić wszystko, by proponowane przez &lt;name type="person"&gt;Busha&lt;/&gt;, ponoć najważniejsze od 20 lat zmiany w prawie, rzeczywiście pomogły Polakom szukającym pracy w &lt;name type="place"&gt;Ameryce&lt;/&gt;.<br>Ale to tylko jedno z zadań. Wizyta naszego prezydenta powinna być poświęcona temu, by wizy do &lt;name type="place"&gt;USA&lt;/&gt; zostały całkowicie zniesione. I to jak najszybciej!<br>Prezydent ma w ręku rezolucję &lt;name type="org"&gt;Sejmu RP&lt;/&gt;, w której jednogłośnie parlamentarzyści zwracają się do rządu &lt;name type="place"&gt;USA&lt;/&gt; z prośbą o anulowanie obowiązku wizowego
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2023

Zapraszamy do udziału w zabawie!

Wybierz słowo
Ile masz lat?
Honorowy Mecenas Plebiscytu

Pobierz e-book "Chwytaj mem" Bartka Chacińskiego!

Honorowy Mecenas Plebiscytu
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych uczestników plebiscytu jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących prawach, dostępne jest w Regulaminie. W przypadku wyrażenia zgód marketingowych współadministratorami danych są Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. oraz ePWN Sp. z o.o., na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2023"!