Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 07.30
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
że był to wysoki procent zmęczenia.
Jak przystało na najbardziej przemęczoną grupę w Polsce, górnicy dostali, co chcieli. Tylko szef związku nie - on na emeryturę nie przejdzie po 25 latach pracy. Biedaczek! Przecież też na pewno jest już wykończony.
W połowie tygodnia kolejny szturm - tym razem milicjantów. Na siedzibę związku Polaków na Białorusi. Białoruskie władze też się zmęczyły oczekiwaniem na rozwiązanie konfliktu w związku. Wymęczyli ich Polacy, domagający się praw obywatelskich, wolnej prasy i zwykłego szacunku. Jedno jest pewne - władza ich jeszcze nie znużyła.
Wykończeni pracą są też nasi parlamentarzyści, którzy w piątek podnosili ręce po raz ostatni w tej kadencji
że był to wysoki procent zmęczenia. <br>Jak przystało na najbardziej przemęczoną grupę w Polsce, górnicy dostali, co chcieli. Tylko szef związku nie - on na emeryturę nie przejdzie po 25 latach pracy. Biedaczek! Przecież też na pewno jest już wykończony. <br>W połowie tygodnia kolejny szturm - tym razem milicjantów. Na siedzibę związku Polaków na Białorusi. Białoruskie władze też się zmęczyły oczekiwaniem na rozwiązanie konfliktu w związku. Wymęczyli ich Polacy, domagający się praw obywatelskich, wolnej prasy i zwykłego szacunku. Jedno jest pewne - władza ich jeszcze nie znużyła. <br>Wykończeni pracą są też nasi parlamentarzyści, którzy w piątek podnosili ręce po raz ostatni w tej kadencji
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego