Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 17
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
W. Zieleśkiewicz, Encyklopedia sportu).Święto 3 Maja

W święto uchwalenia Konstytucji 3 Maja o godz. 10.30 pod Drzewem Wolności przy Kościeliskiej w Zakopanem zbiorą się poczty sztandarowe, delegacje szkół i mieszkańców. O godz. 11.00 w kościele Świętej Rodziny będzie odprawiona uroczysta Msza święta. Po nabożeństwie pochód przejdzie pod Pomnik Grunwaldzki, gdzie po odśpiewaniu hymnu narodowego i okolicznościowych wystąpieniach delegacje złożą wiązanki kwiatów.
Natomiast o godz. 10.00 w Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej na Krzeptówkach zostanie odprawiona Msza święta w intencji braci strażackiej.
jofGimnazjalni dyrektorzy

W czwartek 22 kwietnia dyrektorzy nowotarskich gimnazjów otrzymali z rąk burmistrza Marka Fryźlewicza akty
W. Zieleśkiewicz, Encyklopedia sportu).&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Święto 3 Maja&lt;/tit&gt;<br><br>W święto uchwalenia Konstytucji 3 Maja o godz. 10.30 pod Drzewem Wolności przy Kościeliskiej w Zakopanem zbiorą się poczty sztandarowe, delegacje szkół i mieszkańców. O godz. 11.00 w kościele Świętej Rodziny będzie odprawiona uroczysta Msza święta. Po nabożeństwie pochód przejdzie pod Pomnik Grunwaldzki, gdzie po odśpiewaniu hymnu narodowego i okolicznościowych wystąpieniach delegacje złożą wiązanki kwiatów.<br>Natomiast o godz. 10.00 w Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej na Krzeptówkach zostanie odprawiona Msza święta w intencji braci strażackiej.<br>&lt;au&gt;jof&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Gimnazjalni dyrektorzy&lt;/tit&gt;<br><br>W czwartek 22 kwietnia dyrektorzy nowotarskich gimnazjów otrzymali z rąk burmistrza Marka Fryźlewicza akty
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego