Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Prasa Polska
Nr: 7
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1980
Penitencjarna" była odtąd dodatkiem do niego i przez jakiś czas ukazywała się w zmniejszonej objętości. Z czasem nastąpił jednak wyraźniejszy podział między częścią sądową i penitencjarną pisma.
Od 1971 r. zwiększyła się objętość "Gazety Prawniczej" i jej dodatku "Gazety Penitencjarnej", który stopniowo zyskuje autonomię.
Obecnie ukazują się dwa pisma - "Gazeta Prawnicza" i "Gazeta Penitencjarna", z tym że obydwa zespoły redakcyjne pracują pod kierunkiem jednego redaktora naczelnego - Zygmunta Franka.
Zespół znów się nieco powiększył, w 1975 roku o Jerzego Pilczyńskiego - absolwenta Wydziału Prawa I Studium Dziennikarskiego i w 1977 o Henryka Michalskiego - pedagoga, doświadczonego penitencjarystę, od dawna współpracującego z "Gazetą", który został
Penitencjarna" była odtąd dodatkiem do niego i przez jakiś czas ukazywała się w zmniejszonej objętości. Z czasem nastąpił jednak wyraźniejszy podział między częścią sądową i penitencjarną pisma.<br>&lt;page nr=22&gt; Od 1971 r. zwiększyła się objętość "Gazety Prawniczej" i jej dodatku "Gazety Penitencjarnej", który stopniowo zyskuje autonomię.<br>Obecnie ukazują się dwa pisma - "Gazeta Prawnicza" i "Gazeta Penitencjarna", z tym że obydwa zespoły redakcyjne pracują pod kierunkiem jednego redaktora naczelnego - Zygmunta Franka.<br>Zespół znów się nieco powiększył, w 1975 roku o Jerzego Pilczyńskiego - absolwenta Wydziału Prawa I Studium Dziennikarskiego i w 1977 o Henryka Michalskiego - pedagoga, doświadczonego penitencjarystę, od dawna współpracującego z "Gazetą", który został
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego