Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 01.23
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
To mnie martwi tylko w tym sensie, że dzieli społeczeństwo. Ten podział, znany z referendum, utrzymuje się. To było dzisiaj widać.
Jeśli partie przeciwne pani kandydaturze wygrałyby wybory w 2005 roku, miałoby to wpływ na pani urzędowanie jako komisarza?
To jest termin odległy, nie robię dziś planów na rok 2005. Procedura mianowania mnie nie jest jeszcze zakończona, musi zostać przeprowadzona także po stronie unijnej. Miejmy nadzieję, że uda się dla polskiego komisarza uzyskać ważną tekę.
Jakie ma pani preferencje, jeśli chodzi o stanowisko w Komisji Europejskiej?
Za wcześnie, by o tym mówić. Jestem profesorem ekonomii, na jednych sprawach znam się lepiej
To mnie martwi tylko w tym sensie, że dzieli społeczeństwo. Ten podział, znany z referendum, utrzymuje się. To było dzisiaj widać.&lt;/&gt;<br>&lt;who3&gt;Jeśli partie przeciwne pani kandydaturze wygrałyby wybory w 2005 roku, miałoby to wpływ na pani urzędowanie jako komisarza?&lt;/&gt;<br>&lt;who4&gt;To jest termin odległy, nie robię dziś planów na rok 2005. Procedura mianowania mnie nie jest jeszcze zakończona, musi zostać przeprowadzona także po stronie unijnej. Miejmy nadzieję, że uda się dla polskiego komisarza uzyskać ważną tekę.&lt;/&gt;<br>&lt;who3&gt;Jakie ma pani preferencje, jeśli chodzi o stanowisko w Komisji Europejskiej?&lt;/&gt;<br>&lt;who4&gt;Za wcześnie, by o tym mówić. Jestem profesorem ekonomii, na jednych sprawach znam się lepiej
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego