Nr: 03.19
Rok: 2001
Benfica zagra we Wrocławiu

PIŁKA NOŻNA Słynna drużyna piłkarska Benfica Lizbona przyjedzie 24 marca na dwudniowy pobyt do Wrocławia.
25 marca o godz. 15.00 Benfica, w składzie której brakować ma jedynie trzech zawodników z podstawowego składu, zmierzy się w towarzyskim meczu z drużyną Śląska na wrocławskim stadionie olimpijskim.
(PAP)

Puchar trafił w ręce Forsberg

BIATLON Chinka Shumei Yu wygrała wczoraj w Holmenkollen ostatnie zawody zaliczane do klasyfikacji Pucharu Świata - bieg ze startu wspólnego na 12,5 km. W klasyfikacji generalnej wcześniej zwycięstwo zapewniła sobie Szwedka Magdalena Forsberg.
Na finiszu Chinka wyprzedziła zaledwie o 1,7 s Forsberg. Trzecie miejsce zajęła
Benfica zagra we Wrocławiu&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;PIŁKA NOŻNA&lt;/&gt; Słynna drużyna piłkarska Benfica Lizbona przyjedzie 24 marca na dwudniowy pobyt do Wrocławia.<br>25 marca o godz. 15.00 Benfica, w składzie której brakować ma jedynie trzech zawodników z podstawowego składu, zmierzy się w towarzyskim meczu z drużyną Śląska na wrocławskim stadionie olimpijskim.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Puchar trafił w ręce Forsberg&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;BIATLON&lt;/&gt; Chinka Shumei Yu wygrała wczoraj w Holmenkollen ostatnie zawody zaliczane do klasyfikacji Pucharu Świata - bieg ze startu wspólnego na 12,5 km. W klasyfikacji generalnej wcześniej zwycięstwo zapewniła sobie Szwedka Magdalena Forsberg.<br>Na finiszu Chinka wyprzedziła zaledwie o 1,7 s Forsberg. Trzecie miejsce zajęła