Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy administracyjne
Rok: 2004
na której uzyskają Państwo informacje dotyczące wszystkich urzędów, oddziałów administracji terenowej, a także instytucji realizujących zadania publiczne i dysponujące majątkiem publicznym.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej GGKO .

KARTY RABATOWE
W I kwartale 2004 r. planujemy wprowadzić dla mieszkańców nieruchomości wspólnych administrowanych przez GGKO Sp. z o.o. specjalne Karty Rabatowe.
Będą one uprawniały do korzystania z upustów, rabatów oraz innych akcji promocyjno-marketingowych w określonych punktach usługowych i handlowych na terenie Ochoty, a w niektórych przypadkach na terenie całej Warszawy.
Karty Rabatowe są również szansą na rozwój przedsiębiorczości n terenie naszej gminy i naszego miasta. Przed wydaniem pierwszych Kart Rabatowych
na której uzyskają Państwo informacje dotyczące wszystkich urzędów, oddziałów administracji terenowej, a także instytucji realizujących zadania publiczne i dysponujące majątkiem publicznym. <br>Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej GGKO &lt;gap&gt;.<br><br>&lt;tit&gt;KARTY RABATOWE&lt;/&gt;<br>W I kwartale 2004 r. planujemy wprowadzić dla mieszkańców nieruchomości wspólnych administrowanych przez GGKO Sp. z o.o. specjalne Karty Rabatowe.<br>Będą one uprawniały do korzystania z upustów, rabatów oraz innych akcji promocyjno-marketingowych w określonych punktach usługowych i handlowych na terenie Ochoty, a w niektórych przypadkach na terenie całej Warszawy.<br>Karty Rabatowe są również szansą na rozwój przedsiębiorczości n terenie naszej gminy i naszego miasta. Przed wydaniem pierwszych Kart Rabatowych
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!