Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy administracyjne
Rok: 2004
na której uzyskają Państwo informacje dotyczące wszystkich urzędów, oddziałów administracji terenowej, a także instytucji realizujących zadania publiczne i dysponujące majątkiem publicznym.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej GGKO .

KARTY RABATOWE
W I kwartale 2004 r. planujemy wprowadzić dla mieszkańców nieruchomości wspólnych administrowanych przez GGKO Sp. z o.o. specjalne Karty Rabatowe.
Będą one uprawniały do korzystania z upustów, rabatów oraz innych akcji promocyjno-marketingowych w określonych punktach usługowych i handlowych na terenie Ochoty, a w niektórych przypadkach na terenie całej Warszawy.
Karty Rabatowe są również szansą na rozwój przedsiębiorczości n terenie naszej gminy i naszego miasta. Przed wydaniem pierwszych Kart Rabatowych
na której uzyskają Państwo informacje dotyczące wszystkich urzędów, oddziałów administracji terenowej, a także instytucji realizujących zadania publiczne i dysponujące majątkiem publicznym. <br>Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej GGKO &lt;gap&gt;.<br><br>&lt;tit&gt;KARTY RABATOWE&lt;/&gt;<br>W I kwartale 2004 r. planujemy wprowadzić dla mieszkańców nieruchomości wspólnych administrowanych przez GGKO Sp. z o.o. specjalne Karty Rabatowe.<br>Będą one uprawniały do korzystania z upustów, rabatów oraz innych akcji promocyjno-marketingowych w określonych punktach usługowych i handlowych na terenie Ochoty, a w niektórych przypadkach na terenie całej Warszawy.<br>Karty Rabatowe są również szansą na rozwój przedsiębiorczości n terenie naszej gminy i naszego miasta. Przed wydaniem pierwszych Kart Rabatowych
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego