Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Motor
Nr: 38
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1975
krótkiego odpoczynku.
Zachęcały także poustawiane co kawałek znaki z literą "P" na niebieskim tle. Szkoda tylko, że przeważająca ilość tych tablic była przeze mnie mijana, bo uwidaczniały się w ostatniej chwili, stojąc licem do osi jezdni i w dodatku pośród drzew.
W końcu jednak wyhamowałem i wycofałem w ładny zakątek. Rakietki badmintona były z góry przygotowane: wypoczywać należy czynnie, z przyjemniej jest pograć niż robić np. przysiady. Pamiętaliśmy także, że jedziemy na urlop, a nie z powrotem, że jesteśmy zmęczeni całoroczną pracą, świeżość ciała i umysłu nie taka, by sunąć szybko da celu.
PRZYKRY WYJĄTEK
Droga nr 116 Mińsk - Łochów zaskoczyła
krótkiego odpoczynku.<br>Zachęcały także poustawiane co kawałek znaki z literą "P" na niebieskim tle. Szkoda tylko, że przeważająca ilość tych tablic była przeze mnie mijana, bo uwidaczniały się w ostatniej chwili, stojąc licem do osi jezdni i w dodatku pośród drzew.<br>W końcu jednak wyhamowałem i wycofałem w ładny zakątek. Rakietki badmintona były z góry przygotowane: wypoczywać należy czynnie, z przyjemniej jest pograć niż robić np. przysiady. Pamiętaliśmy także, że jedziemy na urlop, a nie z powrotem, że jesteśmy zmęczeni całoroczną pracą, świeżość ciała i umysłu nie taka, by sunąć szybko da celu.<br>&lt;tit1&gt;PRZYKRY WYJĄTEK&lt;/tit1&gt;<br>Droga nr 116 Mińsk - Łochów zaskoczyła
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego