Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 6
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
motywującą potencję".
Obawa towarzysząca zmianom jest zjawiskiem naturalnym. Nie można jednak dopuścić, by powstrzymała cię przed działaniem i przesłoniła korzyści. Psychiczne odświeżenie, możliwość nowego spojrzenia na siebie i własne możliwości, szansa na realizację wymarzonych dążeń i dowartościowanie samej siebie - to tylko kilka z nich.
Wpuszczasz ożywczy podmuch w swoje życie. Rutyna i znudzenie muszą ustąpić myśleniu twórczemu i otwartemu. Inicjując zmianę pracy okazujesz zaufanie samej sobie, a przy tym zyskujesz wiele atutów. Przede wszystkim, dajesz sobie czas na poszukiwania i nie musisz chwytać się pierwszej lepszej możliwości, jaka pojawia się przed tobą.
Repertuar kroków wartych wykonania jest w pewnym stopniu ograniczony
motywującą potencję".<br>Obawa towarzysząca zmianom jest zjawiskiem naturalnym. Nie można jednak dopuścić, by powstrzymała cię przed działaniem i przesłoniła korzyści. Psychiczne odświeżenie, możliwość nowego spojrzenia na siebie i własne możliwości, szansa na realizację wymarzonych dążeń i dowartościowanie samej siebie - to tylko kilka z nich. <br>Wpuszczasz ożywczy podmuch w swoje życie. Rutyna i znudzenie muszą ustąpić myśleniu twórczemu i otwartemu. Inicjując zmianę pracy okazujesz zaufanie samej sobie, a przy tym zyskujesz wiele atutów. Przede wszystkim, dajesz sobie czas na poszukiwania i nie musisz chwytać się pierwszej lepszej możliwości, jaka pojawia się przed tobą. <br>Repertuar kroków wartych wykonania jest w pewnym stopniu ograniczony
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego