Typ tekstu: Strona internetowa
Autor: Bartosz Pastuchewicz
Tytuł: strona o brydżu
Rok wydania: 27.05.2003
Rok powstania: 2003
jest szybkie docieranie do danych, umożliwiających podejmowanie kluczowych decyzji. Większość potrzebnych informacji jest szybko dostępna w postaci ekranów formularzy i raportów, które można eksportować do formatu .rtf lub drukować bezpośrednio z programu.
Praca z programem zaczyna się od wyświetlenia listy płac (którą tutaj pominę), potem pojawia się typowy formularz logowania:

Rys 1. Logowanie do systemu IDENTYFIKACJA.
Po zalogowaniu się możemy poruszać się w tradycyjnym interfejsie systemu Windows. Poszczególne opcje programu dostępne są z menu, paska narzędziowego oraz bezpośrednio z klawiatury. Główne menu programu wygląda w sposób następujący:

Rys 2. Menu główne programu.
Szczegółowy opis nie jest celem tego opracowania, ograniczę się
jest szybkie docieranie do danych, umożliwiających podejmowanie kluczowych decyzji. Większość potrzebnych informacji jest szybko dostępna w postaci ekranów formularzy i raportów, które można eksportować do formatu .rtf lub drukować bezpośrednio z programu. <br>Praca z programem zaczyna się od wyświetlenia listy płac (którą tutaj pominę), potem pojawia się typowy formularz logowania: <br><br>Rys 1. Logowanie do systemu IDENTYFIKACJA. <br>Po zalogowaniu się możemy poruszać się w tradycyjnym interfejsie systemu Windows. Poszczególne opcje programu dostępne są z menu, paska narzędziowego oraz bezpośrednio z klawiatury. Główne menu programu wygląda w sposób następujący: <br><br>Rys 2. Menu główne programu. <br>Szczegółowy opis nie jest celem tego opracowania, ograniczę się
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego