Tytuł: Metropol
Nr: 03.19
Rok: 2001
W klasyfikacji generalnej zwyciężył Francuz Raphael Poiree.
Do ostatnich zawodów Poirre miał przewagę 4 pkt nad Norwegiem Bjoerndalenem. Wczoraj Francuz zajął 2. miejsce i to on ostatecznie zwyciężył w klasyfikacji generalnej. Trzeci był Norweg Frode Andresen, a czwarty - Bjoerndalen. Tomasz Sikora zajął 27. pozycję.
(PAP)

Włoszki triumfowały w Lidze Mistrzyń

SIATKÓWKA Włoski Volley Modena zajął pierwsze miejsce w turnieju Final Four Ligi Mistrzyń siatkarek.
W decydującym meczu zespół ten pokonał Caposud Reggio di Calabria 3:0 (25:21, 25:23, 25:19).
(PAP)

Sokrates oskarża kolegę o zdradę

PIŁKA NOŻNA Były gwiazdor brazylijskiego futbolu, Sampaio de Souza Vieira znany jako Socrates
W klasyfikacji generalnej zwyciężył Francuz Raphael Poiree.<br>Do ostatnich zawodów Poirre miał przewagę 4 pkt nad Norwegiem Bjoerndalenem. Wczoraj Francuz zajął 2. miejsce i to on ostatecznie zwyciężył w klasyfikacji generalnej. Trzeci był Norweg Frode Andresen, a czwarty - Bjoerndalen. Tomasz Sikora zajął 27. pozycję.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Włoszki triumfowały w Lidze Mistrzyń&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;SIATKÓWKA&lt;/&gt; Włoski Volley Modena zajął pierwsze miejsce w turnieju Final Four Ligi Mistrzyń siatkarek.<br>W decydującym meczu zespół ten pokonał Caposud Reggio di Calabria 3:0 (25:21, 25:23, 25:19).<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Sokrates oskarża kolegę o zdradę&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;PIŁKA NOŻNA&lt;/&gt; Były gwiazdor brazylijskiego futbolu, Sampaio de Souza Vieira znany jako Socrates