Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 6
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
w jego rzeczach?Podejrzliwość potrafi sprawić, że zamieniasz się w szpiega. Przeszukujesz portfele, szuflady, kalendarze. Gdzie jest zatem granica prywatności w związku? Zapytałyśmy kobiety i mężczyzn, czy kiedykolwiek śledzą swoich partnerów.

TAK

O tak! Zawsze liczę prezerwatywy w portfelu mojego chłopaka. Niech spróbuje potem tłumaczyć, że tę brakującą pożyczył koledze!!!
Sabina, 23 lata, stewardesa

Kiedyś przeczytałam listy jego byłej dziewczyny. Było mi głupio, ale wciągnęło mnie jak najlepsza książka. Niestety, potem czułam do siebie niesmak.
Małgosia, 24 lata, sekretarka

Oczywiście, że szperam w jej rzeczach, przeglądam i czytam jej listy. To okropne? O tak, okropne i silniejsze ode mnie.
Mikołaj, 26
w jego rzeczach?&lt;/&gt;<br><br><br><br>Podejrzliwość potrafi sprawić, że zamieniasz się w szpiega. Przeszukujesz portfele, szuflady, kalendarze. Gdzie jest zatem granica prywatności w związku? Zapytałyśmy kobiety i mężczyzn, czy kiedykolwiek śledzą swoich partnerów.<br><br>&lt;tit&gt;TAK&lt;/&gt;<br><br>&lt;div1&gt;O tak! Zawsze liczę prezerwatywy w portfelu mojego chłopaka. Niech spróbuje potem tłumaczyć, że tę brakującą pożyczył koledze!!!<br>Sabina, 23 lata, stewardesa&lt;/&gt;<br><br>&lt;div1&gt;Kiedyś przeczytałam listy jego byłej dziewczyny. Było mi głupio, ale wciągnęło mnie jak najlepsza książka. Niestety, potem czułam do siebie niesmak.<br>Małgosia, 24 lata, sekretarka&lt;/&gt;<br><br>&lt;div1&gt;Oczywiście, że szperam w jej rzeczach, przeglądam i czytam jej listy. To okropne? O tak, okropne i silniejsze ode mnie.<br>Mikołaj, 26
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego