Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.09 (33)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Świata w snowboardowym slalomie równoległym. Wygrała liderka PŚ, Szwajcarka Daniela Meuli. Polska zawodniczka po 12 eliminacjach zajmuje 6. miejsce w klasyfikacji generalnej.

Punkty Bystrzycy
Lublin Piłkarki ręczne Bystrzycy Lublin wygrały mecz 4. kolejki gr. D Ligi Mistrzyń z hiszpańską Alsą Elda Prestigio 33:30. 10 bramek dla polskiej drużyny zdobyła Sabina Włodek. To pierwsze zwycięstwo Bystrzycy w tegorocznej LM.

Ramię w ramię z idolem
Bartłomiej Dąbrowski i Łukasz Kubot przegrali w fianłowym meczu deblistów w turnieju KGHM Polish Indoors (z sumą nagród 175 tys. dolarów) z Dominikiem Hrbatym i Michaelem Kohlmannem 5:7, 3:6.
Czeski i słowacki tenis od lat
Świata w snowboardowym slalomie równoległym. Wygrała liderka PŚ, Szwajcarka Daniela Meuli. Polska zawodniczka po 12 eliminacjach zajmuje 6. miejsce w klasyfikacji generalnej.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Punkty Bystrzycy&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Lublin&lt;/&gt; Piłkarki ręczne Bystrzycy Lublin wygrały mecz 4. kolejki gr. D Ligi Mistrzyń z hiszpańską Alsą Elda Prestigio 33:30. 10 bramek dla polskiej drużyny zdobyła Sabina Włodek. To pierwsze zwycięstwo Bystrzycy w tegorocznej LM.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Ramię w ramię z idolem&lt;/&gt;<br>Bartłomiej Dąbrowski i Łukasz Kubot przegrali w fianłowym meczu deblistów w turnieju KGHM Polish Indoors (z sumą nagród 175 tys. dolarów) z Dominikiem Hrbatym i Michaelem Kohlmannem 5:7, 3:6.<br>Czeski i słowacki tenis od lat
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego