Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 24
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
policji.
Niestety, nie udało nam się dowiedzieć, co spowodowało, że konkurs nie został rozstrzygnięty. Policjanci, których prosiliśmy o skomentowanie sytuacji twierdzą, że cały konkurs to farsa, bo i tak wiadomo było od początku, że komendant przywieziony zostanie do Zakopanego w teczce. Jako przykład podają inne miasta, w tym np. Nowy Sącz - gdzie komendantem został podinspektor Maziak z Krakowa.
Niestety, do chwili, gdy oddawaliśmy ten numer do druku, nie udało nam się dowiedzieć w Komendzie Wojewódzkiej w Krakowie, kto zostanie nowym komendantem policji powiatowej w Zakopanem. Wiadomo tylko, że konkurs nie zostanie powtórzony.
JJZakopiańscy olimpijczycy

Podsumowano wyniki konkursów przedmiotowych, tzw. olimpiad
policji.<br>Niestety, nie udało nam się dowiedzieć, co spowodowało, że konkurs nie został rozstrzygnięty. Policjanci, których prosiliśmy o skomentowanie sytuacji twierdzą, że cały konkurs to farsa, bo i tak wiadomo było od początku, że komendant przywieziony zostanie do Zakopanego w teczce. Jako przykład podają inne miasta, w tym np. Nowy Sącz - gdzie komendantem został podinspektor Maziak z Krakowa.<br>Niestety, do chwili, gdy oddawaliśmy ten numer do druku, nie udało nam się dowiedzieć w Komendzie Wojewódzkiej w Krakowie, kto zostanie nowym komendantem policji powiatowej w Zakopanem. Wiadomo tylko, że konkurs nie zostanie powtórzony.<br>&lt;au&gt;JJ&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Zakopiańscy olimpijczycy&lt;/tit&gt;<br><br>Podsumowano wyniki konkursów przedmiotowych, tzw. olimpiad
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego