Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 16
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
częściej i więcej uwagi poświęcać zagrożeniom, które wokół dostrzegamy, bardziej angażować się w działalność wychowawczą. Odpowiedzialnością za wychowanie naszych pociech nie można bowiem obarczać wyłącznie szkół, gdyż bez współpracy z rodzicami nawet najlepsi wychowawcy pozostaną bezradni. Wszak od tego, jak wychowamy młodych, zależeć będzie w dużym stopniu nasza przyszłość.
Wacław SajdakXXIV SEJM Związku Podhalan

Jako prezes Związku Podhalan w Północnej Ameryce, zgodnie z konstutycją zawiadamiam wszystkich członków Związku, że XXIV Sejm ZPPA odbędzie się 4, 5 i 6 września 1999 roku w siedzibie Związku Podhalan przy Archer Ave.
Proszę o zapisywanie się do komitetów, które będą przygotowywać sejm. Prezesi i
częściej i więcej uwagi poświęcać zagrożeniom, które wokół dostrzegamy, bardziej angażować się w działalność wychowawczą. Odpowiedzialnością za wychowanie naszych pociech nie można bowiem obarczać wyłącznie szkół, gdyż bez współpracy z rodzicami nawet najlepsi wychowawcy pozostaną bezradni. Wszak od tego, jak wychowamy młodych, zależeć będzie w dużym stopniu nasza przyszłość.<br>&lt;au&gt;Wacław Sajdak&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;XXIV SEJM Związku Podhalan&lt;/tit&gt;<br><br>Jako prezes Związku Podhalan w Północnej Ameryce, zgodnie z konstutycją zawiadamiam wszystkich członków Związku, że XXIV Sejm ZPPA odbędzie się 4, 5 i 6 września 1999 roku w siedzibie Związku Podhalan przy Archer Ave.<br>Proszę o zapisywanie się do komitetów, które będą przygotowywać sejm. Prezesi i
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego