Tytuł: Metropol
Nr: 03.12
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
srebrny medal na Lizbońskich mistrzostwach zdobyli w konkursie skoku o tyczce Amerykanie - Lawrence Johnson oraz Tye Harvey. Brązowy wywalczył reprezentant Francji - Romain Mesnil.
Marcin Krzywański zajął siódme miejsce w swej półfinałowej serii biegu na 60 m, czasem o 0,02 s gorszym od tego, jaki uzyskał w eliminacjach. Zawodnik warszawskiej Skry nie awansował do finału halowych mistrzostw świata.
(PAP)

METROFAKTY / NAJCIEKAWSZE WYNIKI MISTRZOSTW W LIZBONIE

• Skok o tyczce mężczyzn: Lawrence Johnson 5,95, Tye Harvey 5,90, Romain Mesnil 5,85.
• Bieg mężczyzn na 200 m: Shawn Crawford 20,63, Christian Malcolm 20,76 3. Patrick van Balkom 20
srebrny medal na Lizbońskich mistrzostwach zdobyli w konkursie skoku o tyczce Amerykanie - Lawrence Johnson oraz Tye Harvey. Brązowy wywalczył reprezentant Francji - Romain Mesnil.<br>Marcin Krzywański zajął siódme miejsce w swej półfinałowej serii biegu na 60 m, czasem o 0,02 s gorszym od tego, jaki uzyskał w eliminacjach. Zawodnik warszawskiej Skry nie awansował do finału halowych mistrzostw świata.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;METROFAKTY / NAJCIEKAWSZE WYNIKI MISTRZOSTW W LIZBONIE&lt;/&gt;<br><br>&#149; Skok o tyczce mężczyzn: Lawrence Johnson 5,95, Tye Harvey 5,90, Romain Mesnil 5,85.<br>&#149; Bieg mężczyzn na 200 m: Shawn Crawford 20,63, Christian Malcolm 20,76 3. Patrick van Balkom 20