Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 15
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
choć zdaniem niektórych członków opozycji, ta sielanka skończyć się może w czerwcu - po ogłoszeniu wyników werdyktu olimpijskiego. Inni uważają jednak, że każdy werdykt znajdzie swoje wytłumaczenie - Czy decyzja będzie pozytywna czy też negatywna - "Zamoyscy" ogłoszą światu swój sukces - mówi się w kuluarach wśród miejscowych polityków.
Jeśli dojdzie do rozbicia koalicji Solidarnych - nie wiadomo kto przejmie rolę opozycji. Jest mało prawdopodobne, aby niektórzy radni nie oparli się wówczas zakusom na ich dusze ze strony "Porozumienia", które zresztą potrafi nagradzać nawróconych. Czy rzeczywiście tak będzie? Z pewnością do "Porozumienia" nie przejdzie np. Janusz Majcher, który słynie ostatnio z tego, że nie pozostawia - zwłaszcza
choć zdaniem niektórych członków opozycji, ta sielanka skończyć się może w czerwcu - po ogłoszeniu wyników werdyktu olimpijskiego. Inni uważają jednak, że każdy werdykt znajdzie swoje wytłumaczenie - Czy decyzja będzie pozytywna czy też negatywna - "Zamoyscy" ogłoszą światu swój sukces - mówi się w kuluarach wśród miejscowych polityków.<br>Jeśli dojdzie do rozbicia koalicji Solidarnych - nie wiadomo kto przejmie rolę opozycji. Jest mało prawdopodobne, aby niektórzy radni nie oparli się wówczas zakusom na ich dusze ze strony "Porozumienia", które zresztą potrafi nagradzać nawróconych. Czy rzeczywiście tak będzie? Z pewnością do "Porozumienia" nie przejdzie np. Janusz Majcher, który słynie ostatnio z tego, że nie pozostawia - zwłaszcza
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!