Typ tekstu: Blog
Autor: Magda
Tytuł: lalka-magda
Rok: 2003
jak w obrazek. Nawet teraz, po 8 latach potrafimy ze sobą flirtować, kusić wzajemnie spojrzeniem. Nasza miłość kwitnie z roku na rok. Oby to trwało wiecznie.
Zgodnie z przyrzeczeniem, nie przesadziłam z alkoholem. Jak to mówi moja ciocia: "Fajnie było, nikt się nie porzygał" :-) Nie mam kaca, ale jestem wyczerpana. Szampański nastrój trzyma mnie jeszcze dziś. Jednak nie mam siły na nic. Cała energię wykorzystałam wczoraj. Dziś musze podładować bateryjki, bo to będzie trudny tydzień. Był cudownie. A jak Wam się udał Sylwester?


Powrót przyjaciół...

Minął weekend. Fantastyczny weekend! :-) Laleczka zrobiła się bardzo pilna. W ciągu jednego dnia pisze po dwie
jak w obrazek. Nawet teraz, po 8 latach potrafimy ze sobą flirtować, kusić wzajemnie spojrzeniem. Nasza miłość kwitnie z roku na rok. Oby to trwało wiecznie.<br>Zgodnie z przyrzeczeniem, nie przesadziłam z alkoholem. Jak to mówi moja ciocia: "Fajnie było, nikt się nie porzygał" &lt;emot&gt;:-)&lt;/&gt; Nie mam kaca, ale jestem wyczerpana. Szampański nastrój trzyma mnie jeszcze dziś. Jednak nie mam siły na nic. Cała energię wykorzystałam wczoraj. Dziś musze podładować bateryjki, bo to będzie trudny tydzień. Był cudownie. A jak Wam się udał Sylwester? &lt;/&gt; <br><br><br>&lt;div&gt;&lt;tit&gt;Powrót przyjaciół...&lt;/&gt; <br><br>Minął weekend. Fantastyczny weekend! &lt;emot&gt;:-)&lt;/&gt; Laleczka zrobiła się bardzo pilna. W ciągu jednego dnia pisze po dwie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego