Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 21/03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
z UCK 24-godzinne ultimatum: złożą broń i poddadzą się albo opuszczą terytorium kraju.
Aby dać partyzantom czas na reakcję na ultimatum, wojska macedońskie "powstrzymają się przez dobę od działań militarnych.
W ciągu tych 24 godzin siły macedońskie "odpowiedzą ogniem tylko w przypadku ataku z drugiej strony". str. 3


Kolorowa Tolerancja przeciwko rasistom

Łódź W dniach 21-22 marca odbędzie się kolejna akcja Kolorowa Tolerancja. Jej główną ideą jest zamalowanie rasistowskich i obraźliwych napisów na murach i budynkach miasta.
Akcja jest bezpośrednią reakcją na opublikowany w styczniu list byłych mieszkańców Łodzi z Izraela. Patronat objął prezydent Łodzi - Krzysztof Panas.
(MicroWay)


Wypadek
z UCK 24-godzinne ultimatum: złożą broń i poddadzą się albo opuszczą terytorium kraju.<br>Aby dać partyzantom czas na reakcję na ultimatum, wojska macedońskie "powstrzymają się przez dobę od działań militarnych. <br>W ciągu tych 24 godzin siły macedońskie "odpowiedzą ogniem tylko w przypadku ataku z drugiej strony". str. 3&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Kolorowa Tolerancja przeciwko rasistom&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Łódź&lt;/&gt; W dniach 21-22 marca odbędzie się kolejna akcja Kolorowa Tolerancja. Jej główną ideą jest zamalowanie rasistowskich i obraźliwych napisów na murach i budynkach miasta. <br>Akcja jest bezpośrednią reakcją na opublikowany w styczniu list byłych mieszkańców Łodzi z Izraela. Patronat objął prezydent Łodzi - Krzysztof Panas.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(MicroWay)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Wypadek
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego