Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 10
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
wybryk. Przekonuje cię, że nie jest z natury agresywny, ale czasem źle się między wami dzieje, za co, oczywiście, jesteście przecież oboje na równi odpowiedzialni.
12 Wini innych za swoje zachowanie; krzywdę wyrządzili mu rodzice albo "coś" go po prostu zdenerwowało. Nigdy nie bierze winy na siebie.

Całkiem nowa ty

Trendy w makijażu
Tej jesieni możesz zmieniać się, w zależności od okazji, nastroju czy pogody. Wielcy kreatorzy przygotowali zestawy kolorystyczne dla każdej z nas - odważnej i skromnej, lubiącej barwy natury albo kochającej szalone eksperymenty.
Raz możesz być drapieżną kocicą, innym razem zamienić się w subtelną romantyczkę, jednego dnia błyszczeć srebrem, innego
wybryk. Przekonuje cię, że nie jest z natury agresywny, ale czasem źle się między wami dzieje, za co, oczywiście, jesteście przecież oboje na równi odpowiedzialni.<br>12 Wini innych za swoje zachowanie; krzywdę wyrządzili mu rodzice albo "coś" go po prostu zdenerwowało. Nigdy nie bierze winy na siebie.&lt;/&gt;<br><br><br><br>&lt;page nr=124&gt;<br><br>&lt;div type="art" sex="f"&gt;&lt;tit&gt;Całkiem nowa ty&lt;/&gt;<br><br>Trendy w makijażu<br>Tej jesieni możesz zmieniać się, w zależności od okazji, nastroju czy pogody. Wielcy kreatorzy przygotowali zestawy kolorystyczne dla każdej z nas - odważnej i skromnej, lubiącej barwy natury albo kochającej szalone eksperymenty. <br>Raz możesz być drapieżną kocicą, innym razem zamienić się w subtelną romantyczkę, jednego dnia błyszczeć srebrem, innego
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego