Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 9/03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
W kilku klubach płaci się jednak bez opóźnień i w porównaniu z zarobkami pielęgniarek, nauczycieli, czy profesorów uczelni, wprost znakomicie.
Niestety, sprawa pieniędzy to wciąż w Polsce temat tabu. Tym sposobem od lat znamy wartość każdego piłkarza na wyspach brytyjskich, a kwoty transferowej, kontraktowej piłkarzy nad Wisłą trzeba się domyślać. Trochę więcej wiemy o premiach meczowych.


Sumy na papierze

Na papierze bardzo szczodry jest prezes Pogoni, Sabri Bekdas, który uznał, iż za wygraną jego piłkarzom należy się 70 tysięcy złotych do podziału. Za każde kolejne 3 punkty pula ta wzrasta o 30 tysięcy.
Porażka oznacza zero po stronie zarobków oraz powrót
W kilku klubach płaci się jednak bez opóźnień i w porównaniu z zarobkami pielęgniarek, nauczycieli, czy profesorów uczelni, wprost znakomicie. <br>Niestety, sprawa pieniędzy to wciąż w Polsce temat tabu. Tym sposobem od lat znamy wartość każdego piłkarza na wyspach brytyjskich, a kwoty transferowej, kontraktowej piłkarzy nad Wisłą trzeba się domyślać. Trochę więcej wiemy o premiach meczowych.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Sumy na papierze&lt;/&gt;<br><br>Na papierze bardzo szczodry jest prezes Pogoni, Sabri Bekdas, który uznał, iż za wygraną jego piłkarzom należy się 70 tysięcy złotych do podziału. Za każde kolejne 3 punkty pula ta wzrasta o 30 tysięcy. <br>Porażka oznacza zero po stronie zarobków oraz powrót
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego