Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 01.07
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
warto przypominać wszystkim, aby kąpali się tylko w miejscach strzeżonych.


- Jak można zostać ratownikiem WOPR?

- Trzeba umieć pływać i zgłosić się na nasz kurs. Kurs młodszego ratownika zakończony egzaminem kosztuje 240 zł. Później wymagana jest praktyka; 100 godz. pracy społecznej. Po praktyce można dopiero ubiegać się o tytuł ratownika WOPR. Tu też wymagany jest kurs i ukończone 18 lat. Kurs taki kosztuje 360 zł.


- Dziękuję.


MAREK BIAŁOWĄS


Kolejka po indeksy

Nie tyko nowi maturzyści biegają z dokumentami po uczelniach. Czasu mają niewiele, bo na niektórych kierunkach nabór już się kończy.

Blisko 3 tysiące podań - od tych, którzy zdawali maturę na starych
warto przypominać wszystkim, aby kąpali się tylko w miejscach strzeżonych. &lt;/&gt;<br><br><br>&lt;who1&gt;- Jak można zostać ratownikiem WOPR?&lt;/&gt; <br><br>&lt;who2&gt;- Trzeba umieć pływać i zgłosić się na nasz kurs. Kurs młodszego ratownika zakończony egzaminem kosztuje 240 zł. Później wymagana jest praktyka; 100 godz. pracy społecznej. Po praktyce można dopiero ubiegać się o tytuł ratownika WOPR. Tu też wymagany jest kurs i ukończone 18 lat. Kurs taki kosztuje 360 zł. &lt;/&gt;<br><br><br>&lt;who1&gt;- Dziękuję.&lt;/&gt; <br><br><br>&lt;au&gt;MAREK BIAŁOWĄS&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br><br>&lt;div type="news" sex="f"&gt;&lt;tit&gt;Kolejka po indeksy&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Nie tyko nowi maturzyści biegają z dokumentami po uczelniach. Czasu mają niewiele, bo na niektórych kierunkach nabór już się kończy.&lt;/&gt; <br><br>Blisko 3 tysiące podań - od tych, którzy zdawali maturę na starych
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego