Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 20
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
rolnik z Sudetów i współautor projektu. - Przecież gospodarując u siebie nie zbiorę więcej niż 38 kwintali podczas gdy minimalne opłacalność to 45 kwintali! Nigdy moja produkcja nie będzie opłacalna - przekonywał.
Od 1989 roku trwały dalsze prace nad projektem ustawy. Do prac zespołu zwerbowano prof. Janinę Fatygę z Instytutu Melioracji i Użytków Zielonych. Utworzono komputerową bazę dla terenów rolnych znajdujących się w Sudetach. - Dalszym kierunkiem rozwoju rolnictwa górskiego jest przejście od gospodarki polowej na polowo - paszowiskową - tłumaczyła prof. Fatyga. - Jeśli chcemy zbliżać się do Unii Europejskiej musimy ograniczyć produkcję rolną. Nie można prowadzić rolnictwa na terenach, które do tego się nie nadają.
W
rolnik z Sudetów i współautor projektu. - Przecież gospodarując u siebie nie zbiorę więcej niż 38 kwintali podczas gdy minimalne opłacalność to 45 kwintali! Nigdy moja produkcja nie będzie opłacalna - przekonywał.<br>Od 1989 roku trwały dalsze prace nad projektem ustawy. Do prac zespołu zwerbowano prof. Janinę Fatygę z Instytutu Melioracji i Użytków Zielonych. Utworzono komputerową bazę dla terenów rolnych znajdujących się w Sudetach. - Dalszym kierunkiem rozwoju rolnictwa górskiego jest przejście od gospodarki polowej na polowo - &lt;orig&gt;paszowiskową&lt;/&gt; - tłumaczyła prof. Fatyga. - Jeśli chcemy zbliżać się do Unii Europejskiej musimy ograniczyć produkcję rolną. Nie można prowadzić rolnictwa na terenach, które do tego się nie nadają.<br>W
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego