Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy sprztętu RTV
Rok: 1998
wraz z kasetą-matką
Uwaga! Niemożliwe w przypadku kamer o formacie Video 8.
VHS-C - system bezkonkurencyjny, pozwala odtworzyć nagrany przez Ciebie film z Twojego domowego magnetowidu VHS. Wystarczy przełożyć kasetę z kamery do adaptera (tzw. kaseta-matka) i włożyć do dowolnego rnagnetowidu.
Uwaga! Nie jest to możliwe w formacie Video 8 stosowanym w konkurencyjnych modelach kamer.
Czujnik ruchu to wyjątkowa funkcja wystepująca w niektórych modelach kamer Panasonic. Kamera po wykryciu ruchu automatycznie rozpoczyna nagrywanie. Kończy je również automatycznie w kilkanaście sekund po zakończeniu ruchu.
Bright and wide
Najbardziej ujmujący obiektyw. Obejmuje o wiele więcej elementów niż inne obiektywy. Nie trzeba
wraz z kasetą-matką<br>Uwaga! Niemożliwe w przypadku kamer o formacie Video 8.<br>VHS-C - system bezkonkurencyjny, pozwala odtworzyć nagrany przez Ciebie film z Twojego domowego magnetowidu VHS. Wystarczy przełożyć kasetę z kamery do adaptera (tzw. kaseta-matka) i włożyć do dowolnego rnagnetowidu.<br>Uwaga! Nie jest to możliwe w formacie Video 8 stosowanym w konkurencyjnych modelach kamer.<br>Czujnik ruchu to wyjątkowa funkcja wystepująca w niektórych modelach kamer Panasonic. Kamera po wykryciu ruchu automatycznie rozpoczyna nagrywanie. Kończy je również automatycznie w kilkanaście sekund po zakończeniu ruchu.<br>&lt;tit&gt;Bright and wide&lt;/&gt;<br>Najbardziej ujmujący obiektyw. Obejmuje o wiele więcej elementów niż inne obiektywy. Nie trzeba
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego