Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy wyposażenia domu
Rok: 2000
w energię.

Chwilę później najbliższy patrol interwencyjny dociera pod wskazany adres. Jest to możliwe dzięki stałej łączności radiowej oraz profesjonalnemu działaniu operatorów Centrum i załóg interwencyjnych.
CHRONIMY TWOJE BIURO I DOM
CHRONIMY ŻYCIE I MIENIE
W przypadku trwałego uszkodzenia systemu alarmowego w chronionym obiekcie potrafimy zapewnić 24 godzinną asystę ochronną.
W porozumieniu z właścicielem obiektu zabezpieczamy uszkodzone drzwi, okna oraz powiadamiamy policję. Dysponując własnymi karetkami reanimacyjnymi Falck, w razie konieczności zapewniamy pomoc medyczną.

SYSTEMY ALARMOWE
Oferowane przez nas instalacje alarmowe znajdują zastosowanie w obiektach małych, np.: mieszkania, domy jak i w obiektach użyteczności publicznej, np.: sklepy, biura, urzędy oraz w halach produkcyjnych
w energię.<br><br>Chwilę później najbliższy patrol interwencyjny dociera pod wskazany adres. Jest to możliwe dzięki stałej łączności radiowej oraz profesjonalnemu działaniu operatorów Centrum i załóg interwencyjnych.<br>CHRONIMY TWOJE BIURO I DOM<br>CHRONIMY ŻYCIE I MIENIE<br>W przypadku trwałego uszkodzenia systemu alarmowego w chronionym obiekcie potrafimy zapewnić 24 godzinną asystę ochronną.<br>W porozumieniu z właścicielem obiektu zabezpieczamy uszkodzone drzwi, okna oraz powiadamiamy policję. Dysponując własnymi karetkami reanimacyjnymi Falck, w razie konieczności zapewniamy pomoc medyczną.<br><br>&lt;tit&gt;SYSTEMY ALARMOWE&lt;/&gt;<br>Oferowane przez nas instalacje alarmowe znajdują zastosowanie w obiektach małych, np.: mieszkania, domy jak i w obiektach użyteczności publicznej, np.: sklepy, biura, urzędy oraz w halach produkcyjnych
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego