Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 32
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
informacja o II Edycji konkursu Małopolska Nagroda Jakości.
Posiedzenie Komisji odbędzie się o godz. 13.00 w budynku starostwa.
Kolumnę redaguje: Anna PaluchW Gminie Czarny Dunajec

Wieści gminne...

1. Zarząd Gminy podjął decyzję w sprawie zapewnienia środków z tegorocznej rezerwy budżetowej na usuwanie skutków powodzi w niektórych miejscowościach gminy. W trybie pilnym zostały wykonane dojazdy do pól i zabudowań. Całość strat, spowodowanych ulewami, szacuje się na 3 mln zł.
2. Kandydatura mł. asp. Marka Mazura na stanowisko komendanta komisariatu policji w Czarnym Dunajcu została pozytywnie zaopiniowana przez Zarząd Gminy.
3. Zarząd Gminy postanowił przeznaczyć kwotę 500 zł na dofinansowanie VII Konkursu
informacja o II Edycji konkursu Małopolska Nagroda Jakości.<br>Posiedzenie Komisji odbędzie się o godz. 13.00 w budynku starostwa.<br>&lt;au&gt;Kolumnę redaguje: Anna Paluch&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;W Gminie Czarny Dunajec&lt;/tit&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Wieści gminne...&lt;/&gt;<br><br>1. Zarząd Gminy podjął decyzję w sprawie zapewnienia środków z tegorocznej rezerwy budżetowej na usuwanie skutków powodzi w niektórych miejscowościach gminy. W trybie pilnym zostały wykonane dojazdy do pól i zabudowań. Całość strat, spowodowanych ulewami, szacuje się na 3 mln zł.<br>2. Kandydatura mł. asp. Marka Mazura na stanowisko komendanta komisariatu policji w Czarnym Dunajcu została pozytywnie zaopiniowana przez Zarząd Gminy.<br>3. Zarząd Gminy postanowił przeznaczyć kwotę 500 zł na dofinansowanie VII Konkursu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego