Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy telefoniczne
Rok: 2004
już masz.

Zestaw Optymalny
Zawiera Terminal Dowtel WS-2001 oraz aparat telefoniczny Doro Atlantel 5503
Zestaw Optymalny to rozwiązanie dla osób ceniących własny czas i pieniądze. Po wykupieniu zestawu i aktywacji można od razu prowadzić rozmowy nie tracąc czasu n szukanie dodatkowego urządzenia - aparatu telefonicznego.

Zestaw Wygodny
Zawiera Terminal Dowtel WS-2001 oraz bezprzewodowy aparat telefoniczny typu DECT-Dialon F10
Zestaw Wygodny to nowoczesne rozwiązanie zapewniające jakość i wygodę użytkowania. Kupując zestaw z bezprzewodowym aparatem telefonicznym typu DECT, można rozmawiać nawet w odległości 300m od terminala.


TELEFON:
TARYFA FIRMOWA
Taryfa przeznaczona dla firm oraz osób, które muszą bądź lubią rozmawiać przez
już masz.<br><br>&lt;tit&gt;Zestaw Optymalny&lt;/&gt;<br>Zawiera Terminal Dowtel WS-2001 oraz aparat telefoniczny Doro &lt;name type="org"&gt;Atlantel&lt;/&gt; 5503<br>Zestaw Optymalny to rozwiązanie dla osób ceniących własny czas i pieniądze. Po wykupieniu zestawu i aktywacji można od razu prowadzić rozmowy nie tracąc czasu n szukanie dodatkowego urządzenia - aparatu telefonicznego.<br><br>&lt;tit&gt;Zestaw Wygodny&lt;/&gt;<br>Zawiera Terminal Dowtel WS-2001 oraz bezprzewodowy aparat telefoniczny typu &lt;name type="prod"&gt;DECT-Dialon F10&lt;/&gt;<br>Zestaw Wygodny to nowoczesne rozwiązanie zapewniające jakość i wygodę użytkowania. Kupując zestaw z bezprzewodowym aparatem telefonicznym typu DECT, można rozmawiać nawet w odległości 300m od terminala.<br>&lt;gap&gt;<br><br>TELEFON:<br>&lt;tit&gt;TARYFA FIRMOWA&lt;/&gt;<br>Taryfa przeznaczona dla firm oraz osób, które muszą bądź lubią rozmawiać przez
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego