Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy wyposażenia domu
Rok: 1999
Fast Gdańsk
WIELKA PROMOCJA ZW FAST I FIRMY WHIRLPOOL


ECHO
INVESTMENT
KOMFORTOWE MIESZKANIA
W DOSKONAŁYCH LOKALIZACJACH

Zwycięzców
Komfortowe mieszkania na Saskiej Kępie
LOKALIZACJA
Saska Kępa. Nowoczesny, otoczony zielenią zespół mieszkalny, położony w cichej części Saskiej Kępy. Niedaleko znajduje się Park Skaryszewski z terenami rekreacyjnymi (korty tenisowe, jeziorko, kajaki, basen przy Wale Miedzeszyńskim), a także centra handlowe (PROMENADA, G(ANT, BILLA). Bardzo dobre połączenie z centrum Warszawy zapewnia Trasa Łazienkowska i ulica Waszyngtona.
KOMFORT
Dostępne wygodne, komfortowe mieszkania o powierzchniach od 47 do 194 m kw. Pod budynkiem znajduje się parking podziemny.
BEZPIECZEŃSTWO
Bezpieczeństwo mieszkańców zapewnione będzie dzięki całodobowej ochronie i monitorowaniu
Fast Gdańsk<br>WIELKA PROMOCJA ZW FAST I FIRMY WHIRLPOOL&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="advert"&gt;<br>&lt;tit&gt;ECHO&lt;/&gt;<br>INVESTMENT<br>KOMFORTOWE MIESZKANIA<br>W DOSKONAŁYCH LOKALIZACJACH<br><br>Zwycięzców<br>Komfortowe mieszkania na Saskiej Kępie<br>&lt;tit&gt;LOKALIZACJA&lt;/&gt;<br>Saska Kępa. Nowoczesny, otoczony zielenią zespół mieszkalny, położony w cichej części Saskiej Kępy. Niedaleko znajduje się Park Skaryszewski z terenami rekreacyjnymi (korty tenisowe, jeziorko, kajaki, basen przy Wale Miedzeszyńskim), a także centra handlowe (PROMENADA, G(ANT, BILLA). Bardzo dobre połączenie z centrum Warszawy zapewnia Trasa Łazienkowska i ulica Waszyngtona. <br>&lt;tit&gt;KOMFORT&lt;/&gt;<br>Dostępne wygodne, komfortowe mieszkania o powierzchniach od 47 do 194 m kw. Pod budynkiem znajduje się parking podziemny. <br>BEZPIECZEŃSTWO<br>Bezpieczeństwo mieszkańców zapewnione będzie dzięki całodobowej ochronie i monitorowaniu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Zapraszamy do udziału w plebiscycie

MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

WYRAŻAJ SIĘ... PO POLSKU!

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu Prawach, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022"!