Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy medyczne
Rok: 1998
się ujścia porów skóry.
Zanieczyszczona skóra i zatkane pory plus znajdujące się na skórze bakterie, to doskonałe środowisko sprzyjające rozwojowi pryszczy. Dlatego tak ważne jest utrzymanie skóry w czystości.
Czy pryszcze wyłącznie problem okresu dojrzewania?
Zadziwiające, ale nie tylko. Kobiety mogą mieć ten , kłopot nawet po 20-tym roku życia. Warto również dodać, że niemal u wszystkich kobiet i dziewcząt problemy z pryszczami nasilają się w pewnym momencie cyklu, jako oznaka zbliżającej się miesiączki.
Jak postępować z pryszczami?
Na pryszcze, tak jak na grypę nic ma lekarstwa. Nie pozbędziesz się ich z dnia na dzień. Możesz jednak spróbować mieć nad nimi
się ujścia porów skóry.<br>Zanieczyszczona skóra i zatkane pory plus znajdujące się na skórze bakterie, to doskonałe środowisko sprzyjające rozwojowi pryszczy. Dlatego tak ważne jest utrzymanie skóry w czystości.<br>Czy pryszcze wyłącznie problem okresu dojrzewania?<br>Zadziwiające, ale nie tylko. Kobiety mogą mieć ten , kłopot nawet po 20-tym roku życia. Warto również dodać, że niemal u wszystkich kobiet i dziewcząt problemy z pryszczami nasilają się w pewnym momencie cyklu, jako oznaka zbliżającej się miesiączki.<br>Jak postępować z pryszczami?<br>Na pryszcze, tak jak na grypę nic ma lekarstwa. Nie pozbędziesz się ich z dnia na dzień. Możesz jednak spróbować mieć nad nimi
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!