Nr: 02.02 (27)
Trafiliśmy na Szwedów
Lublana
Szwecja będzie rywalem polskich piłkarzy ręcznych w meczach eliminacji do finałów mistrzostw świata Tunezja 2005. Pierwsze spotkanie odbędzie się 29 lub 30 maja w Polsce, rewanż tydzień później w Szwecji. Mistrzami Europy zostali Niemcy, którzy w finale turnieju w Lublanie pokonali Słowenię 30:25 (16:10).

Wrocławianki na glinianych nogach
Siatkarki Gwardii Wrocław zostały zdeklasowane przez BKS Stal Bielsko-Biała. W sobotę na własnym parkiecie przegrały z mistrzyniami Polski 0:3. - Moje dziewczyny zagrały na glinianych nogach - komentuje Jacek Grabowski, trener Gwardii.
We wrocławskim zespole nie w pełni sił były podstawowe zawodniczki: Anna Barańska (20 l.) i
Trafiliśmy na Szwedów&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Lublana&lt;/&gt;<br>Szwecja będzie rywalem polskich piłkarzy ręcznych w meczach eliminacji do finałów mistrzostw świata Tunezja 2005. Pierwsze spotkanie odbędzie się 29 lub 30 maja w Polsce, rewanż tydzień później w Szwecji. Mistrzami Europy zostali Niemcy, którzy w finale turnieju w Lublanie pokonali Słowenię 30:25 (16:10).&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Wrocławianki na glinianych nogach&lt;/&gt;<br>Siatkarki Gwardii Wrocław zostały zdeklasowane przez BKS Stal Bielsko-Biała. W sobotę na własnym parkiecie przegrały z mistrzyniami Polski 0:3. &lt;q&gt;- Moje dziewczyny zagrały na glinianych nogach&lt;/&gt; - komentuje Jacek Grabowski, trener Gwardii.<br>We wrocławskim zespole nie w pełni sił były podstawowe zawodniczki: Anna Barańska (20 l.) i