Typ tekstu: Strona internetowa
Autor: Mika Małgorzata
Tytuł: strona o pudlach
Rok: 2005
zawsze ostrzegają o nadejściu obcych. Lubią długie, aktywne spacery z aportowaniem i gonitwą za ptakami. Do późnego wieku są skore do zabawy.

Pudel mini
Odmiana miniaturowa powstała w XV w. na dworze Ludwika XVI i był to wspaniały wstęp do wielkiej kariery. Białe pudelki miniaturowe były szczytem marzeń dam dworu. Wysokość w kłębie wynosi od 28 cm do 35 cm .
Do chwili obecnej miniatury cieszą się największą popularnością. Mają grono zagorzałych wielbicieli. Nadają się do małych mieszkań, dla ludzi starszych, pragnących ograniczonym wysiłkiem nauczyć psa wielu sztuczek i popisów. Uczą się nawet tego czego się od ich nie oczekuje, są bardzo inteligentne. Najlepsze
zawsze ostrzegają o nadejściu obcych. Lubią długie, aktywne spacery z aportowaniem i gonitwą za ptakami. Do późnego wieku są skore do zabawy.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div&gt;&lt;tit&gt;Pudel mini&lt;/&gt;<br>Odmiana miniaturowa powstała w XV w. na dworze Ludwika XVI i był to wspaniały wstęp do wielkiej kariery. Białe pudelki miniaturowe były szczytem marzeń dam dworu. Wysokość w kłębie wynosi od 28 cm do 35 cm .<br>Do chwili obecnej miniatury cieszą się największą popularnością. Mają grono zagorzałych wielbicieli. Nadają się do małych mieszkań, dla ludzi starszych, pragnących ograniczonym wysiłkiem nauczyć psa wielu sztuczek i popisów. Uczą się nawet tego czego się od ich nie oczekuje, są bardzo inteligentne. Najlepsze
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!