Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Wrocławska
Nr: 9 IX
Miejsce wydania: Wrocław
Rok: 1998
spraw konfliktowych nie brakowało tego roku nad brzegami jezior: Otmuchowskiego, Nyskiego czy Mietkowa. Jeżeli podobny mętlik prawny miałby się powtórzyć w roku przyszłym, wędkarze nie powinni sami dochodzić swoich racji przed kolegiami czy sądami.
Jan Miętus
Rolnicy dbają o siebie i swoje rodziny

Bezpiecznie w zagrodzie

(WAŁBRZYSKIE) Rozstrzygnięto konkurs na "Wzorowo prowadzone gospodarstwo rolne w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy". Zwycięzcą został rolnik z gminy Ziębice.
Była to druga edycja wojewódzkiego konkursu. Komisja dokładnie przyjrzała się 46 obejściom zgłoszonym do udziału w konkursie. Bezapelacyjnie zwyciężył Zbigniew Cieśla z Rososznicy (gmina Ziębice), który otrzymał w nagrodę piłę spalinową.
Dzięki udziale w konkursie
spraw konfliktowych nie brakowało tego roku nad brzegami jezior: &lt;name type="place"&gt;Otmuchowskiego&lt;/name&gt;, &lt;name type="place"&gt;Nyskiego&lt;/name&gt; czy &lt;name type="place"&gt;Mietkowa&lt;/name&gt;. Jeżeli podobny mętlik prawny miałby się powtórzyć w roku przyszłym, wędkarze nie powinni sami dochodzić swoich racji przed kolegiami czy sądami.<br>&lt;au&gt;Jan Miętus&lt;/au&gt;&lt;/div&gt;<br><br><br>&lt;gap&gt;<br><br>&lt;div&gt;&lt;tit&gt;Rolnicy dbają o siebie i swoje rodziny&lt;/tit&gt; <br><br>&lt;tit&gt;Bezpiecznie w zagrodzie&lt;/tit&gt;<br><br>&lt;name type="place"&gt;(WAŁBRZYSKIE)&lt;/name&gt; &lt;intro&gt;Rozstrzygnięto konkurs na "Wzorowo prowadzone gospodarstwo rolne w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy". Zwycięzcą został rolnik z gminy &lt;name type="place"&gt;Ziębice&lt;/name&gt;.&lt;/intro&gt; <br>Była to druga edycja wojewódzkiego konkursu. Komisja dokładnie przyjrzała się 46 obejściom zgłoszonym do udziału w konkursie. Bezapelacyjnie zwyciężył &lt;name type="person"&gt;Zbigniew Cieśla&lt;/name&gt; z &lt;name type="place"&gt;Rososznicy&lt;/name&gt; (gmina &lt;name type="place"&gt;Ziębice&lt;/name&gt;), który otrzymał w nagrodę piłę spalinową.<br>Dzięki udziale w konkursie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego