Typ tekstu: Książka
Autor: Nowakowski Zdzisław
Tytuł: TAG 3.1 dla opornych
Rok wydania: 1994
Rok powstania: 1995
tam jeszcze. Z niezrozumiałych zupełnie względów zapomnieli tego samego gadżetu "wbudować" w klawisz [Del]. Jakie to kryje w sobie niespodzianki? Zerknij na rysunek 26-1. Widać na nim dwa wzory matematyczne. Na początku były one takie same. Później jednak ustawiono kursor tuż przed początkiem prawego wzoru (bezpośrednio na lewo od "Y=" i naciśnięto klawisz [Del].

Moja rada: podczas redagowania tabel i wzorów zapomnij o istnieniu klawisza [Del], a jeżeli już chcesz coś skasować bez użycia [Backspace], to wykorzystaj klawisz [Spacja].




Piąte: nie korzystaj z polecenia Linia|Wstaw tekst z

TAG umożliwia wstawienie do tekstu dokumentu różnych pożytecznych informacji, takich jak:
- numer strony w
tam jeszcze. Z niezrozumiałych zupełnie względów zapomnieli tego samego gadżetu "wbudować" w klawisz [Del]. Jakie to kryje w sobie niespodzianki? Zerknij na rysunek 26-1. Widać na nim dwa wzory matematyczne. Na początku były one takie same. Później jednak ustawiono kursor tuż przed początkiem prawego wzoru (bezpośrednio na lewo od "Y=" i naciśnięto klawisz [Del].<br><br>Moja rada: podczas redagowania tabel i wzorów zapomnij o istnieniu klawisza [Del], a jeżeli już chcesz coś skasować bez użycia [Backspace], to wykorzystaj klawisz [Spacja].<br><br><br><br><br>Piąte: nie korzystaj z polecenia Linia|Wstaw tekst z<br><br>TAG umożliwia wstawienie do tekstu dokumentu różnych pożytecznych informacji, takich jak:<br>- numer strony w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego