Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy kulinarne
Rok: 2003
krotnie te same liście. W odróżnieniu od herbaty zielonej, którą należy pić na czczo, Pu-erh pijemy po jedzeniu. Nie należy herbaty słodzić, ponieważ cukier neutralizuje większość jej właściwości.
Firma PANACEUM w swojej ofercie asortymentowej poleca Państwu herbatę Pe-erh w prasowanych kostkach (produkowaną w fabryce HAI CHAO w prowincji YUNNAN)
oraz herbatę w torebkach do jednorazowego zaparzania (pochodzącą z fabryki MENGHAI również z prowincji YUNNAN).
Jesteśmy bezpośrednimi importerami i zapewniamy oryginalną jakość tej herbaty, potwierdzoną certyfikatami z Chin oraz badaniami przeprowadzonymi w Polsce.
Dbaj o zdrowie i chudnij z herbatą Pu-Erh
importer: PANACEUM
Import - Export
tel./fax: (022) 773
krotnie te same liście. W odróżnieniu od herbaty zielonej, którą należy pić na czczo, &lt;name type="prod"&gt;Pu-erh&lt;/&gt; pijemy po jedzeniu. Nie należy herbaty słodzić, ponieważ cukier neutralizuje większość jej właściwości.<br>Firma &lt;name type="org"&gt;PANACEUM&lt;/&gt; w swojej ofercie asortymentowej poleca Państwu herbatę &lt;name type="prod"&gt;Pe-erh&lt;/&gt; w prasowanych kostkach (produkowaną w fabryce &lt;name type="org"&gt;HAI CHAO&lt;/&gt; w prowincji YUNNAN)<br>oraz herbatę w torebkach do jednorazowego zaparzania (pochodzącą z fabryki &lt;name type="org"&gt;MENGHAI&lt;/&gt; również z prowincji YUNNAN).<br>Jesteśmy bezpośrednimi importerami i zapewniamy oryginalną jakość tej herbaty, potwierdzoną certyfikatami z Chin oraz badaniami przeprowadzonymi w Polsce.<br>Dbaj o zdrowie i chudnij z herbatą &lt;name type="prod"&gt;Pu-Erh&lt;/&gt;<br>importer: &lt;name type="org"&gt;PANACEUM&lt;/&gt;<br>Import - Export<br>tel./fax: (022) 773
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego